Tomu neuveríš! Herec Gérard Depardieu bude vyrábať bio vodku!

Zdieľať
France Depardieu
French actor, film-maker and businessman Gerard Depardieu speaks during a news conference to present the first Russian Film Festival in Nice, southern France, Thursday, June 6, 2013 .The festival, which runs from June 14-17, 2013, will show films from the archives of the State Film Fund of Russia and meetings with actors and directors of the films. (AP Photo/Lionel Cironneau)

Alkoholický nápoj bude vyrobený z ekologicky čistých surovín a vody z horských prameňov.

Francúzsky herec Gérard Depardieu bude vyrábať vlastnú bio vodku. Predstaviteľ Cyrana z Bergeracu či komiksového hrdinu Obelixa to oznámil počas návštevy ruského mesta Saratov. Ako uviedol, alkoholický nápoj sa bude vyrábať z ekologicky čistých surovín a vody pochádzajúcej z horských prameňov. „Bude to moja prvá skúsenosť s produkciou destilátov. Dúfam, že bude mať úspech,“ uviedol pre tlačovú agentúru ITAR-TASS 65-ročný herec. Názov pripravovaného výrobku neprezradil.

Depardieu údajne plánuje v Rusku rozbehnúť aj výrobu kuchynského zariadenia a otvoriť sieť reštaurácií s názvom Gérard. Počas návštevy Saratova predviedol kuchynský nábytok, ktorý navrhol. Budúci rok v meste Saransk v jeho mene otvoria kultúrne centrum.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom