Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto dievča vážilo vo svojich 24 rokoch neuveriteľných 298 kg: Pozrite sa, ako vyzerá po tom, čo schudla 150 kg!

Fb 12.jpg
8
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Amber Rachdi z Troutdale (USA) väčšinu svojho života nevenovala pozornosť tomu, čo a koľko je. Vo veku 24 rokov bola jej hmotnosť 300 kilogramov.

Obrovská obezita viedla k tomu, že mladá žena nebola schopná chodiť sama a potrebovala stálu starostlivosť v každodenných činnostiach. Amber vedela, že nemôže takto žiť dlho, ale priateľ, s ktorým žila, ju povzbudzoval, aby pokračovala v jedení. Keď vyšla z domu na elektrickom vozíku, tak len preto, aby si kúpila jedlo.

01 6.jpg
Foto: www.imgur.com

Jej partnerovi nevadila extrémna obezita, páčila sa mu “plná žena” a každý deň povzbudzoval ženu k tomu, aby zjedla veľké množstva jedla.

Amber nebola šťastná – nevychádzala z domu a nedokázala sa sama ani osprchovať. Smútok zajedala a pribrala ešte viac. Vtedy ju rodina a priatelia presvedčili, aby sa prihlásila do programu “My 600lb Life”, ktorý pomáha ľuďom s nadváhou kontrolovať príjem potravy a začať žiť normálne. Bola to trefa do čierneho!

02 6.jpg
Foto: www.imgur.com

Amber vedela, že ju čaká veľa práce a to pre jej vlastné dobro a tiež pre jej vzťah. Kvôli svojej nadváhe nemohla so svojim priateľom ani spať v jednej posteli. Rozhodla sa podstúpiť operáciu na zmenšenie žalúdka. Kontaktovala špecialistu, aby získala viac informácií o možnostiach. Keď sa prvýkrát stretla s doktorom, Dr. Nowzoradanom, jasne povedal, že ak chce premýšľať o operácii, Amber musí zhodiť 10 kilogramov a dokázať, že je odhodlaná bojovať.

03 5.jpg
Foto: www.imgur.com
04 4.jpg
Foto: www.imgur.com

Amber sa musela presťahovať do Texasu, aby bola pod neustálym dohľadom doktora Nowzaradana, ktorý ju nielen operoval, ale navyše jej navrhol špeciálnu diétu.

Na ďalšej strane uvidíte, prečo je dôležité sa o seba a svoje zdravie starať. Amber má síce pred sebou ešte dlhú cestu, ale… Stačí sa pozrieť na jej kožu.

05 2.jpg
Foto: www.imgur.com

Schudnúť 40 kg za 7 mesiacov je obdivuhodný výkon!

Teraz sa môže Amber venovať športu naplno a pokračovať v diéte. V priebehu roka sa jej podarilo schudnúť 65 kg, ale niečo za niečo… Amber po schudnutí zostala prebytočná koža. Pomohol jej lekár – bol tak hrdý na svoju pacientku, že jej navrhol operáciu zadarmo.

06 2.jpg
Foto: www.imgur.com
07 2.jpg
Foto: www.imgur.com

Amber tiež začala chodiť na terapiu, aby sa naučila vysporiadať so stresom iným spôsobom a nie jedlom. Je vidieť, že sa cíti lepšie a… Je čím ďalej tým krajšia a predovšetkým zdravšia!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 28. decembra 2018
reklama:
reklama:
reklama: