Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto dievčatko má byť najkrajším dieťaťom sveta. Čo hovoríte vy

dievča
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
dievča youtube.com
reklama:
reklama:

Každý rodič na svete si myslí, že ich dieťatko je tým najkrajším stvorením na svete. Čo je samozrejme prirodzené, napriek tomu rodičia tohto 5 ročného dievčatka s očarujúcim menom Jare majú skutočne pravdu. Toto nigérijské dieťatko má od fotografov prezývku „anjel“ a ani trochu nás to neprekvapuje, veď vyzerá ako by práve spadla z neba.

Prevažne svadobná fotografka Mofe Bamuyiwa zverejnila množstvo fotografií, na ktorých zachytila Jareninu neobvyklú krásu a ľudia na sociálnych sieťach nemôžu uveriť, že je toto dievča tak skutočne krásne. Dievča má ešte ďalšie dve sestry,  Jomi 7 rokov a Jobu 10 rokov, a aj tieto dievčatá majú výrazné, napriek tomu zároveň veľmi jemné dievčenské rysy, ktoré ich odlišujú od všetkých ostatných dievčat na svete.

Dievčatko vôbec nie je profesionálnou modelkou či fotomodelkou, ale s prehľadom by ňou byť mohla a konkurencia by jej vôbec nehrozila. Veď už teraz má na svojom instagramovom profile, ktorý jej založila jej mamička, približne 5 000 sledovateľov a sama fotografka Mofe dúfa, že sa na dráhu modelky vydá a verí, že to malému dievčaťu prinesie niekoľko veľmi sľubných ponúk a úspešnú kariéru.

Fotografka je tiež veľmi rada, že sa jej podarilo ukázať svetu krásu nigérijských detí v inom svetle, než zúbožené telíčka a že v Afrike nie sú len hladné, nafúknuté a choré deti, ale aj tie krásne, múdre a vzdelané, ktoré si zaslúžia rovnaký obdiv.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 11. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: