Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto je najznámejšia a najružovejšia pani sveta!

5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Spieva, píše knihy a blog, má vlastný Youtube kanál a je najružovejšou ženou na svete – zoznám sa s Kitten Kay Sera!

Jej ružové dobrodružstvo začalo, keď mala 20 rokov. Vtedy sa raz od hlavy až po päty obliekla do čisto ružové outfitu a zamilovala sa. Ružové opojenie sa dotklo jej duše a odvtedy je touto farbou obklopená a posadnutá. Doslova všetko v jej apartmáne je ružové, dokonca aj jej domáci maznáčik Kisses. Vďaka jej unikátnemu štýlu je v Hollywoode slávnou osobnosťou. Ružová pani si o sebe myslí, že by mala byť starostkou a vítať nových obyvateľov.

www.youtube.com
www.youtube.com

Svoj život žije v jedinej farbe – vlasy, oblečenie, nábytok, pes, auto, dokonca aj toaletný papier a jedlo, ktoré varí, sú ružové. „Kým je to jednofarebné, tak sa nič nemôže pokaziť!“ vraví sused ružovej pani. Kitten Kay Seru nič nezastaví od nosenia ružovej, ani pohreb. Jej hobby a závislosť sa stali jej povolaním – ružová pani je žiadaná reklamách a chcú natáčať či fotiť v jej apartmáne.

www.facebook.com
www.thepinkladyofhollywood.com

„Ak si na pochybách, tak vždy mysli ružovo!“ odkazuje Hollywoodská ružová pani.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 2. februára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: