Toto je snom každého muža! Pozri si skutočnú repliku Batmobilu!

Zdieľať
https://www.rd.com/culture/surprising-superhero-facts/
SITA/AP

Kto z mužov by sa nechcel povoziť v Batmobile? A kto by ho dokonca nechcel vlastniť?

Takí sa asi ani nenájdu. No možnosť povoziť sa v takomto niečom má len malé množstvo vyvolených. Medzi nimi sú samozrejme herci stvárňujúci komiksovú postavu Batmana. A okrem nich aj istý austrálsky fanatik, ktorý si takúto „hračku“ sám postavil.

Začal v roku 2009 a používal súčiastky z Batbomilu, ktorý mohol divák vidieť vo filme v roku 1989. Po jeho dokončení si začal získavať mnoho priaznivcov. Nejeden milionár by chcel byť vlastníkom takéhoto niečoho.

batmobile6Untitled

Nedávno obdržal Zac Mihajlovic ponuku na jeden milión dolárov. Skutočne mastná suma za takúto hračku! Ponuka pochádza od neznámeho dubajského šejka. Je všeobecne známe, že Arabi patria medzi najbohatších ľudí, a tak im nerobí problém kúpiť si všeličo. Od luxusných domov, po futbalové kluby, ale aj takéto hračky. Veľa mužov predsa zbožňuje rýchle a nablýskané autá.  A i keď závisť je viac ženská vlastnosť, pri tomto článku ňou bude prekypovať určite množstvo chlapov.

V súčastnosti však Zac auto skôr prenajíma a zároveň ním pomáha aj deťom, ktoré si chcú splniť svoj detský sen. „Nebol som stotožnený s tým, že by som ho mal predať. Teraz mi dokonca zarába na živobytie,“ prezradil fanatik Zac.

batmobile7Untitled

Nejde však o stopercentnú napodobneninu. V tomto modeli chýbajú všetky tie vymoženosti, ktoré mal Batman. Tak či onak, v tomto aute má o pozornosť aj tak postarané.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom