Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto musíte vidieť! Najtrápnejšie veci, ktoré sa stali ľuďom keď boli opitý

párty
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
párty www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Toto pozná ale naozaj každý komu je viac ako 18 rokov. Alebo nám snáď chce niekto povedať, že sa nikdy neopili? Niekedy keď máme veľmi dobrý deň tak to chceme zapiť, to isté môže platiť aj keď máme zlý deň. Ale bohužiaľ to u väčšiny ľudí funguje tak, že čím viac pijú tým robia väčšie blbosti, to ale viete nie? Povedal by som, že každý kto sa niekedy naozaj opil, má nejaký naozaj zaujímaví príbeh.

A čo je to najhoršie? Rozhodli sme sa pre vás pripraviť niekoľko hrozných hlúpostí, ktoré ľudia urobili keď boli pod vplyvom alkoholu. Môžeme vám zaručiť, že sa určite pobavíte uvidíte sami. Ukážeme vám niečo čo vy by ste zaručene zažiť nechceli, a najskôr asi nezažijete, ale ako sa hovorí nikdy nehovor nikdy. Zvlášť keď ide o alkohol, ktorý vás donúti urobiť koľkokrát veľa blbostí, ktoré by ste v triezvosti nikdy neurobili.

Tak tu máme prvý trapas, ktorý sa stal jednej žene. Hovorí. „Bola som strašne opitá a páčil sa mi jeden muž. A ma nenapadlo nič lepšie ako ísť za ním, stúpnuť si na stôl kde stál a spadnúť na neho. Áno myslela som, že ma chytí, bohužiaľ som odišla so zlomeným nosom“.

Ďalší prípad je tiež od ženy. Rozprávala, že napísala manželskému páru či si nechcú dať trojku. Ale potom sa dozvedela, že správu odoslala svojmu manželovi.

Mladý chalan spomína, ako boli na dedinskej zábave. “ Vždy sa tam veľa pilo, najmä tvrdý alkohol. S chalanmi sme to viac prepískli. Potreboval som ísť na záchod, ledva som behal… no potom si už nič poriadne nepamätám. Viem už len to, ako ma nadránom chalani budili. Zaspal som sediac na záchode s gaťami stiahnutými dole.“

Jeden muž spomínal na svoju divokú mladosť. “ Naša patria sa vydala na diskotéku, s chalanmi sme sa dohodli že zbalíme pár báb. Obliekol som si biele rifle. Dosť sa na diskotéke popíjalo, skoro ráno sme sa vydali domov pešo, keďže z diskotéky sme to domov nemali ďaleko. Zastavili sme sa ešte pri miestnej krčme, bolo popršané… nakoniec som sa zobudil pred krčmou ako ležím v mláke s tými bielymi riflami. Neviem si ani predstaviť aký pohľad bol na mňa, pretože to bolo pri ceste ceste a ľudia išli do roboty. Zdvihol som sa a taký špinavý, mokrý som sa trepal domov ešte dobrý kus cesty domov“.

Ďalšia žena spomína ako pred niekoľkými rokmi išla na kolotoče s kamarátkami. “ Bol jarmok, vždy sme sa tešili že si tam niečo pekné kúpime na seba, zatancujeme, pobláznime..Bol už večer, keď sme sa rozhodli že sa ideme niekam najesť. Skončili sme pri cigánskej pečienke, dali sme si trochu burčiaku. Kamarátka chcela ešte vyskúšať centrifúgu.. dojedli sme a išlo sa. No keď sa to začalo krútiť dosť rýchlo, cigánska sa vo mne neudržala a povracala som sa tam. Na tie pohľady ľudí , ktorí tam čakali, nezabudnem.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 24. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: