Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto muži milujú na ženách! Máte to aj vy

muž so ženou
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
muž so ženou www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Zaujíma vás čo muž najviac ocení na žene? Akým vlastnostiam nemôžu muži odolať? Na tieto otázky chce mať najskôr odpoveď každá žena, alebo nie? Každá žena má vlastnosti, ktoré sú pre mužov neodolateľné a tiež ktoré nemusia, ale niekedy muža ocení vlastnosť, ktorá je pre neho top, ale vy by ste to vôbec nečakali. V dnešnej dobe, je väčšina žien veľmi samostatných, čo väčšina mužov veľmi ocení, ale samozrejme ich lákajú aj iné vlastnosti.

Nech je aká je, tak je moja a hrozne ju milujem. Toto je prvá vec, ktorú majú muži veľmi radi, a je to pre nich dosť podstatné. Muži majú naozaj radi, keď žena toleruje svojho partnera, rešpektuje ho, a miluje ho aj napriek jeho zlej vlastnosti. Pokiaľ toto robíte, tak je skoro isté, že muž s vami bude úplne spokojný. To čo muži naozaj neznášajú je to, keď ich chce žena zmeniť na svoj obraz, a keď ho často za niečo kritizuje.

Ďalšia vec, a vlastnosť ktorú milujú úplne všetci muži, je úsmev. naozaj miluje, keď máte stále úsmev na tvári. Veľmi radi sú so ženami čo majú úsmev na tvári, a sú dobre naladené. Je jasné, že to nejde vždy, a nebojte, muž to chápe. Ale ženy čo sú väčšinu času mrzuté, naštvané a tak podobne, tak tým sa snažia vyhnúť oblúkom.

Ďalší bod, a tiež porekadlo je, že láska prechádza žalúdkom. Dnešná doba je taká, že každý by chcel jesť v reštauráciách alebo fastfoodoch, ale taká domáca kuchyňa je niečo oveľa lepšie, a na to aby bola suprová potrebujete niekoho, kto vie suprovo variť, a ak niekoho takého máte, tak to je nenahraditeľné. A naozaj všetci muži, veľmi ocenia to, keď im žena uvarí. Takže keď prichystáte peknú večeru, na to naladíte dobrú a romantickú atmosféru, tak vás akýkoľvek muž bude zbožňovať, to vám môžeme sľúbiť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 28. januára 2022
reklama:
reklama:
reklama: