Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto nie je žiadna fotomontáž. Tento svalnatý klokan skutočne existuje a obdivuje ho celý svet

Befunky collagek.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com
reklama:
reklama:

Všetci vieme, ako klokany vyzerajú. Sú to roztomilé austrálske cicavce, ktoré môžu skákať naozaj ďaleko a majú silné zadné nohy. Takéhoto jedinca ste však určite ešte nevideli. 

Vedeli ste, že klokan je v skutočnosti symbolom Austrálie? Toto jedinečné zviera sa objavuje na austrálskej mene a na austrálskom erbe a reprezentuje krajinu na medzinárodnej úrovni. Nasledujúci klokan je však jedinečný sám o sebe.

Kangaroo_portrait_6754298445 850x567.jpg
Foto: www.imgur.com

Tento klokan sa stal slávnym po celom svete. Každý, kto ho uvidí, totiž nemôže uveriť vlastným očiam. Je svalnatý a pripomína svaly človeka. Tí, ktorí ho nevideli na vlastné oči tvrdia, že je to fotomontáž. Opak je však pravdou. Tento klokan naozaj existuje.

Dl516iwvoaashdk 600x450.jpg
twitter.com

Fotografiu klokana, ktorá sa začala šíriť internetom, vytvoril Jackson Vincent. Podarilo sa mu to, keď kráčal so svojím psom pozdĺž rieky Margaret v Austrálii. Pes začal štekať a klokan sa zrazu vynoril z vody. Klokan je veľmi dobrý plavec, a keď sa cíti ohrozený, môže ísť do vody, aby sa bránil.

Dl47eituqaalzzf 600x400.jpg
Foto: www.imgur.com

Jackson povedal, že jeho pes, ktorý predtým nikdy nevidel klokana, bol naozaj nadšený a chcel sa s ním hrať. Našťastie si Jackson uvedomil, že klokan nemá práve náladu na hranie, a tak sa presunuli trochu ďalej a klokana odfotil.

Kckwaagv.jpg
twitter.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 18. októbra 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: