Toto pánov nepoteší! Krásna Scarlett Johansson sa vydala!

Zdieľať
Scarlett Johansson, Romain Dauriac
In this Feb. 28, 2014 file photo, U.S. actress Scarlett Johansson, left, and her partner Romain Dauriac arrive at the 39th French Cesar Awards Ceremony, in Paris. Johansson is a first-time mom. A spokesman for the 29-year-old actress said Thursday, Sept. 4, 2014, that Johansson and her fiance, Dauriac, have welcomed a baby girl, whom they’ve named Rose. (AP Photo/Lionel Cironneau, file)

Americká herečka Scarlett Johansson sa pred niekoľkými týždňami tajne vydala za francúzskeho novinára Romaina Dauriaca. Magazínu Us Weekly to potvrdil úradník z Granite County v Montane. Obrad, ktorý viedol Richard J. Miller, sa podľa neho konal 1. októbra na ranči v meste Philipsburg.

Romain Dauriac, Scarlett Johansson and Julianne Moore
From left, Romain Dauriac, Scarlett Johansson and Julianne Moore attend The Independent Film Project's 24th Annual Gotham Independent Film Awards at Cipriani Wall Street on Monday, Dec. 2, 2014, in New York. (Photo by Evan Agostini/Invision/AP)

Informácie o tom, že sa 30-ročná rodáčka z New Yorku vydala, priniesol medzi prvými magazín Page Six, ktorý je prílohou denníka New York Post. Nemenovaný zdroj sa pre časopis vyjadril, že dvojica sa tajne zosobášila krátko po narodení ich dcéry Rose Dorothy, ktorá prišla na svet v septembri. „Držali to v tajnosti, pretože chceli mať súkromie,“ vyjadril sa anonym. Johansson sa navyše 18. novembra ukázala v New Yorku na galavečere na pomoc obetiam hurikánu Sandy s obrúčkou vykladanou diamantmi, ktorú mala na prste pod výrazným snubným prsteňom.

Herečka a novinár sa zasnúbili vlani v septembri a v marci potvrdili, že spolu čakajú dieťa. Na verejnosti sa viackrát vyjadrili, že sa chcú vziať, presný dátum však držali v tajnosti. Pre Johansson je to už druhé manželstvo. V rokoch 2008 – 2011 bola vydatá za kanadského herca Ryana Reynoldsa, ktorý v súčasnosti tvorí pár s Blake Lively.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom