Toto sa oplatí! Zarábaj v zahraničí a precestuj za facku celý svet!

Zdieľať
IMG_5906

Ak hľadáš perspektívnu prácu, v ktorej sa veľa naučíš, chceš za lacno prelietať svet a jazyky sú tvoje hobby, kontaktuj nás, alebo pozorne čítaj ďalej.

Hany Hay, s.r.o. obsadzuje pre renomovanú leteckú spoločnosť do medzinárodného tímu pozíciu Customer Service Consultanta. A čo táto práca obnáša? Tvojím hlavným poslaním bude telefonická starostlivosť o klientov, poskytovanie informácií o leteckých spojeniach, vernostných programoch, bonusoch, poskytovanie služieb a mnohé ďalšie.

Čaká na teba mladý tím 30 národností a v stabilnej leteckej spoločnosti sa jedinečným spôsobom naučíš, ako poskytovať služby excelentnej kvality a budovať svoju vlastnú perspektívu. Spoločnosť pravidelne organizuje intershipy, t.j. výmenné pracovné pobyty. Určite ťa zaujme, že po roku pôsobenia je možné uchádzať sa o pracovné príležitosti v rámci spoločnosti vo viacerých krajinách na všetkých kontinentoch.

Aktívny, pozitívny prístup, prinášanie podnetov a riešení, zapájanie sa do projektov a pomoc kolegom a kolegyniam ti umožní rýchlo napredovať. V prostredí medzinárodnej korporácie je naplnenie aj ambicióznych kariérnych cieľov dosiahnuteľné.

A čo musíš splniť, aby sa o tento skvelý džob mohol uchádzať? Podmienkou prijatia je výborná znalosť nemčiny – C1 a angličtina na komunikatívnej úrovni – B2 súčasne, pričom znalosť ďalších jazykov je veľkou výhodou. Pozícia je vhodná aj pre absolventov. Centrum služieb sídli v Brne, študentskom meste veľtrhov, jedinečnej architektúry, kvalitného vína, piva a kultúry. Mesto má krásne historické centrum a cenovo dostupné bývanie.

Spoločnosť ponúka výborný, dynamický tím, množstvo teambuildingových akcií, atraktívny balíček benefitov, v ktorom nechýbajú symbolické ceny leteniek viacerých leteckých spoločností. Svet ti bude ležať pri nohách, tak by si nemal váhať!

Ak máš pocit, že je to pre teba to pravé, chceš sa dozvedieť viac alebo chceš pozíciu odporučiť kamošovi, volaj 0908 607188, píš na hh@hanyhay.com, alebo kontaktuj spoločnosť na skype – hana.hay77, prípadne si pozri web www.hanyhay.com. Ak sa rozhodneš poslať priamo životopis, nezabudni pripojiť svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom