Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto si si určite nevšimol! 5 NAJväčších filmových chýb za rok 2013!

Hugh Jackman
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
This publicity photo released by Twentieth Century Fox shows Hugh Jackman as Logan/Wolverine in a scene from the film, "The Wolverine." The film opens July 25, 2013. (AP Photo/Twentieth Century Fox, Ben Rothstein)
reklama:
reklama:

1. Svetová vojna Z – Keď ide Garry (Brad Pitt) autom a narazí doňho sanitka, v jednej chvíli sa zmení záber. Problém je v tom, že v zábere je vidno, že v aute vo chvíli nárazu nikto nie je a vodič sanitky má na hlave prilbu.

2. Rýchlo a zbesilo 6 – Pri scéne úniku má Shawovo auto modré svetlá, no keď v inom zábere ide toto vozidlo do nákladného lietadla, farba svetla je žltá.

3. Star Trek: Do temnoty – Keď sa objaví loď kapitána Marcusa pred Enterprise, začnú sa zatvárať ovládacie panely. V ďalšom zábere sú zase otvorené.

4. Wolverine –  Vo filme je vidieť zhadzovanie atómových bômb na Nagasaki. V skutočnosti však boli bomby zhodené z výšky 10 kilometrov, no vo filme sú oveľa nižšie. Bomby tiež vybuchli 450 metrov nad zemou, no vo filme dopadnú až na zem.

https://www.youtube.com/watch?v=wTjvgre4cnU

5. Iron Man 3 – Keď si Tony pichá v garáži do ruky injekciu, jeho generátor na hrudi presvitá cez tričko. Hneď v ďalšom zábere, v ktorom si na ruku natiera alkohol, je jeho generátor na hrudi vypnutý.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 25. decembra 2013Zdroj extra.cz, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., SITA/AP, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: