Toto si si určite nevšimol! 5 NAJväčších filmových chýb za rok 2013!

Zdieľať
Hugh Jackman
This publicity photo released by Twentieth Century Fox shows Hugh Jackman as Logan/Wolverine in a scene from the film, "The Wolverine." The film opens July 25, 2013. (AP Photo/Twentieth Century Fox, Ben Rothstein)

1. Svetová vojna Z – Keď ide Garry (Brad Pitt) autom a narazí doňho sanitka, v jednej chvíli sa zmení záber. Problém je v tom, že v zábere je vidno, že v aute vo chvíli nárazu nikto nie je a vodič sanitky má na hlave prilbu.

2. Rýchlo a zbesilo 6 – Pri scéne úniku má Shawovo auto modré svetlá, no keď v inom zábere ide toto vozidlo do nákladného lietadla, farba svetla je žltá.

3. Star Trek: Do temnoty – Keď sa objaví loď kapitána Marcusa pred Enterprise, začnú sa zatvárať ovládacie panely. V ďalšom zábere sú zase otvorené.

4. Wolverine –  Vo filme je vidieť zhadzovanie atómových bômb na Nagasaki. V skutočnosti však boli bomby zhodené z výšky 10 kilometrov, no vo filme sú oveľa nižšie. Bomby tiež vybuchli 450 metrov nad zemou, no vo filme dopadnú až na zem.

https://www.youtube.com/watch?v=wTjvgre4cnU

5. Iron Man 3 – Keď si Tony pichá v garáži do ruky injekciu, jeho generátor na hrudi presvitá cez tričko. Hneď v ďalšom zábere, v ktorom si na ruku natiera alkohol, je jeho generátor na hrudi vypnutý.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom