Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto sú tie najhoršie a najbizarnejšie posteľové zážitky, aké kedy ľudia zažili. Nebudeš vedieť, či sa máš smiať alebo máš plakať

žena s mužom
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
žena s mužom www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Pohlavný styk a ako sa hovorí posteľové hry sú veľmi príjemné, ale nie je to tak zakaždým. Všetkým sa to páči a máme to radi, ale nie vždy to vyjde tak ako má. Dnes sa spolu pozrieme na tie najhoršie a najzábavnejšie posteľové príhody.

„Raz ma žena uspokojovala ústami a ja som sa do nich „urobil“, a tým som si myslel, že to prehltla. O pár sekúnd neskôr ju napadla šialená vec, a začala  sa so mnou bozkávať. Nie, neprehltla to.

„Robili sme to s priateľom zozadu, takže som na priateľa nevidela. Ale potom som sa pozrela a bola som vydesená a skoro som sa po*rala. Priateľova očná buľva vypadávala z jamky. Tak sme okamžite išli na pohotovosť a tam sa ukázalo, že má alergiu na peľ, ktorý sa mu dostal pod oko a začala sa tam vytvárať bublina.

„Mali sme s mojím manželom intenzívnu chvíľku. Po nej som odišla do kúpeľne, vysprchovať sa a na záchod. Ale keď som v tej kúpeľni stála, neudržala som sa na nohách a spadla som z vyčerpania. Manžel mal obrovskú radosť a začal si búchať do hrude. On sa veľmi smial, ja som sa veľmi smiala, až som sa z toho pocikala“.

Jeden americký pár si užíval veľmi horúci sex, ktorý ich stál bohužiaľ život. V najlepšom išli na parapet, žena si sadla na okno a obaja vypadli z okna von. Obaja boli na mieste mŕtvi.

Asi tomu nebudete veriť, ale skutočne sa to stalo. Čínsky podnikateľ si šiel zašpásovať so svojou sekretárkou k sebe do auta, ktoré bolo zaparkované pri parku. Lenže keď mu to práve robila ústami, vrazilo do ich auta iné auto a žena mu omylom odhryzla penis. Najviac dokonalé je to, že to zachytil súkromný detektív, ktorý bol najatý manželkou podnikateľa, ktorá si myslela, že ju jej manžel podvádza.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 11. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: