Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto sú vaše kladné aj záporné vlastnosti

horoskop
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
horoskop www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Zistiť akí v skutočnosti ste nie je nič zložité. S odhalením pravdy vám pomôže tento horoskop. Pozrite sa. Zistíte nielen to pozitívne, ale aj to negatívne. Ide o veci, ktoré sú s vami spojené odo dňa, keď ste sa narodili.

Baran

Zaujímavé znamenie, ktorého veľkým pozitívom je predovšetkým celková kreativita, ale aj možnosť sa mnohým veciam jednoducho prispôsobiť. Pokiaľ niečo chce, ide tvrdohlavo za tým.

Býk

Je dôveryhodné znamenie, ktoré vie udržať akékoľvek tajomstvo. Keď je to potrebné, postavia sa za svojich priateľov i za svoju rodinu. Nedovolia, aby ho niečo ťažké skolilo.

Blíženci

So znamením blížencov nikdy nie je nuda. Má stále nové nápady a nové informácie. Ide o výnimočnú osobnosť, ktorá je pre mnohých kamarátom, ale aj inšpiráciou či zdrojom optimizmu.

Rak

To hlavné je pre raka vždy iba rodina. Žena v tomto znamení je starostlivou matkou a sú to práve jej deti a jej manžel, ktorý je pre ňu nadovšetko. Pre rodinu sa dokáže aj obetovať.

Lev

Lev je jasná silná osobnosť, ktorá má predpoklady stať sa silným vodcom. A to ako v pracovnom, tak aj v osobnom živote. Keď si ide lev za svojím, tak väčšinou vždy dosiahne svoje ciele.

Panna

Starostlivosť je hlavnou charakteristikou. Ľudia v znamení panny nad všetkým vždy dlho premýšľajú a plánujú a až potom urobia onú ​​vec. Aj vďaka tomu majú v živote minimum problémov a robia iba veľmi málo chýb.

Váhy

Znamenie, ktoré je veľmi komunikatívne a nebojí sa povedať svoj názor na konkrétnu vec. Tiež majú váhy veľký zmysel pre humor. Kto hľadá dokonalého kamaráta, je to jasná voľba.

Škorpión

Pokiaľ je potrebné vyriešiť akúkoľvek problémovú situáciu, je toto znamenie ideálne. Nad všetkým vždy premýšľa a potom príde s návrhom. Ide o osobnosť, ktorá je skôr pokojná a tiež rozvážna.

Kozorožec

Aj pri tomto znamení je výsadou premýšľavosť a celkový pokoj. Nechce sa nechať ovplyvniť a vždy má svoj vlastný názor. Veľký vplyv má v jeho živote predovšetkým rodina, pre ktorú sa dokáže aj obetovať.

Vodnár

Znamenie, ktoré je veľmi otvorené. Nič netají a veľmi rado komunikuje aj s novými ľuďmi. Je to tolerantné znamenie, ktoré nerado robí akékoľvek rozbroje. Keď je potreba, tak pomôže druhému človeku.

Ryby

Znamenie milé, ale môže pôsobiť celkom rezervovane. Keď má však okruh priateľov alebo rodiny, ide o človeka, ktorý rád pomôže a každý sa na neho môže obrátiť na radu, aj na riešenie akéhokoľvek problému.

Strelec

Človek tohto znamenia je malý nervák ale za to pracovitý, šikovný a vždy ochotný pomôcť. Jeho názor je jeho názor. Rady druhých nepočúva, zmýšľa racionálne a múdro. Ale je aj citlivý, keď sa to týka jeho najbližších.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 14. augusta 2022
reklama:
reklama:
reklama: