Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto sú veci a vlastnosti, ktoré by mala mať podľa psychológov úplne každá žena. Máte ich?

žena
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
žena www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Dnes sa spoločne pozrieme na to, ako by mala vyzerať správna žena. Nie vzhľadovo, ale čo sa vlastností týka. V dnešnom svete nám neustále všetci pripomínajú, ako by sme mali vlastne vyzerať. Akonáhle nespĺňame ich požiadavky, sme považovaní za zlých ľudí, ktorí idú proti pravidlám. Žena naozaj nemusí nosiť sukňu.  Každá správna žena by však mala mať tieto vlastnosti!

Uvedomenie

Každá správna žena by si rozhodne mala uvedomovať, kým vlastne je. Každá správna žena by presne mala vedieť, kým je a podľa toho sa aj správať. Žiadne pretvárky a žiadne masky len kvôli tomu, že sa okoliu nepáči, aká je. Každá žena musí byť sama sebou.

Ľudia okolo seba

Toto sa týka každého, nielen ženy. Každý z nás by mal mať okolo seba ľudí, ktorí nás majú radi takých, akí sme. Každý vo svojom okolí musí mať niekoho, kto bude láskavý a vždy ho podporí. Mať niekoho takého je ten najkrajší dar.

Láskavosť

Každá správna žena by mala byť láskavá. Chápeme, že nie vždy to úplne ide a občas sú dni, kedy by sme najradšej na každého kričali a boli zlí. Lenže správna žena by mala byť láskavá a mala by prejavovať ku každému aspoň trochu súcitu.

Spomienky

Každá správna žena by si mala uvedomovať, že bohatstvo človeka sa neposudzuje podľa peňazí, ale podľa spomienok. Správna žena vie, že nie je dôležité mať ten najväčší dom, mať luxusné autá alebo súkromný ostrov. Správna žena vie, že najdôležitejšie sú spomienky na život, ktorý prežila, pretože spomienky jej vždy vyčaria úsmev na tvári.

Sila

Každá správna žena by mala byť psychicky silná. Mala by byť schopná sa rozhodovať sama za seba a rozhodne by sa nemala nechať kýmkoľvek rozhodiť. Každá správna žena musí byť silná a byť schopná robiť svoje vlastné rozhodnutia.

Sebavedomie

Každá správna žena musí dokázať, že má dostatočne vysoké sebavedomie. Mala by v seba veriť a nemala by počúvať negatívne poznámky k jej osobe. Pokiaľ o nej niekto hovorí, že nie je dostatočne silná, nesmie tieto reči počúvať. Musí si hlavne veriť.

Čas na odpočinok

Každá správna žena by si mala urobiť čas na odpočinok. V dnešnej dobe od nás každý očakáva len tie najlepšie a maximálne výkony, čo je naozaj vyčerpávajúce. Každý z nás si však zaslúži dostatok času na odpočinok. Preto by každá správna žena mala aj mať čas pre seba.

Voľba

Každá správna žena by si mala uvedomovať, že má vždy možnosť voľby. Je to len ona, ktorá bude rozhodovať o tom, ako sa bude správať, čo bude robiť, čo ako bude vyzerať a tak ďalej. Či už na vás akokoľvek ktokoľvek tlačí, je vždy len na vás, ako sa rozhodnete a čo urobíte.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 26. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: