Tragická nehoda na diaľnici skončila zbytočnou smrťou: Strana SaS v šoku, obeťou je jedn z nich!

Zdieľať
Peter Rakovský zahynul pri tragédii
Peter Rakovský zahynul pri tragédii Foto: Polícia SR, Facebook SaS

V pondelok podvečer sa na diaľnici D2 na 50 kilometri v smere do Bratislavy odohrala tragická autonehoda, ktorá si vyžiadala jednu obeť. Zo zatiaľ neznámych príčin nabúral vodič osobného vozidla do pred ním idúceho kamiónu v plnej rýchlosti. Doslova ho museli vystrihovať z vraku a zraneniam podľahol. Teraz sa ukázalo, že išlo o člena vládnej strany Sloboda a Solidarita. 

Informácie o úmrtí svojho člena potvrdili aj liberáli na svojom oficiálnom Facebooku. „Dnes nás zasiahla tragická správa. Vo veku 28 rokov nás opustil člen strany a priateľ Peter Rakovský. Peter bol talentovaný právnik a pedagóg, bol aktívny a chcel zmeniť Slovensko k lepšiemu. Touto cestou chceme vyjadriť jeho najbližším, rodine, kolegom a priateľom našu úprimnú sústrasť,“ sú slová venované členovi SaS. Ten pôsobil aj na katedre Finančného práva Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, ako odborný asistent. „S hlbokým zármutkom Vám oznamuje,e že vo veku 28 rokov nás dňa 21.6.2021 nečakane opustil náš kolega a veľmi dobrý priateľ, Mgr. Peter Rakovský, PhD., ktorý bol vždy vysmiaty a dobre naladený. Česť Tvojej pamiatke, nikdy na Teba nezabudneme Peťko,“ napísali na sociálnu sieť z univerzity. 

Čo presne predchádzalo autonehode bude predmetom vyšetrovania, polícia uviedla len krátke stanovisko na svojom oficiálnom Facebooku. „Dnes (pondelok 21.6.pozn. red.) krátko pred 17.00hod došlo v 50,5 km diaľnice D2 v smere do Bratislavy k tragickej dopravnej nehode. Podľa doterajších informácií došlo z doposiaľ presne nezistených príčin k nárazu vozidla Suzuki Vitara do kamióna zn. Mercedes. Zrážkou utrpela pravdepodobne jedna osoba vo vozidle Suzuki zranenia, ktorým na mieste nehody podľahla,“ znie stanovisko mužov zákona.

Nehoda sa stala na diaľnici D2
Nehoda sa stala na diaľnici D2 Foto: Polícia SR

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom