Traja najväčší manipulátori medzi znameniami. Odhaľte ich skôr, ako vám uškodia

Zdieľať
manipulátor
manipulátor www.gettyimages.com

Zaujíma vás, aké znamenie zverokruhu je najväčší manipulátor? Majstrom manipulácie je hneď niekoľko hviezdnych znamení, ktoré vás dostanú tam, kam chcú, a vy si ich hru vôbec neuvedomíte. Pred ktorými manipulatívnymi znameniami je teda dobré mať sa na pozore?

Škorpión. V umení manipulácie je majstrom nad majstrami

Škorpióni sú vysoko tajnostkárske osoby a keď voči vám z určitého dôvodu cítia zášť, dokážu svoje pocity perfektne skryť za krásne slovíčka i činy. Toto najviac manipulatívne znamenie zverokruhu vás však dokáže bodnúť, keď to od neho najmenej čakáte. Dajte si naň preto už vopred pozor.

Ľudia v znamení Škorpióna sa často hrajú na obete a vykladajú karty spôsobom, aby všetko hralo v ich prospech. Škorpióni od ľudí okolo seba vyžadujú lojalitu bez ohľadu na to, čo sa deje. Pokiaľ s nimi nebudete súhlasiť, môžu odísť z vášho života, avšak všetky tajomstvá, ktoré ste Škorpiónovi predtým zverili, rozhodne už nebudú v bezpečí.

Blíženci. Vedia, čo chcú, a získajú to

K ďalším hviezdnym znameniam, ktoré je odborníkom v umení manipulácie, patria Blíženci. Právom sa o nich hovorí, že sú to ľudia dvoch tvárí. Toto znamenie zverokruhu vie, čo chce, a ide si tvrdo za svojím cieľom, kým ho nedosiahne. Blíženci majú perfektné komunikačné schopnosti, ktoré vo vás môžu vyvolať falošný pocit bezpečia a poľaviť vo vás ostražitosť.

Zveriť svoje tajomstvá Blížencom je veľmi riskantná záležitosť, nikdy totiž neviete, ako sa neskôr zachovajú. S ohľadom na ich nestálu povahu sa zo dňa na deň toto hviezdne znamenie môže rozhodnúť, že vaše tajomstvo použije ako páku voči vám.

Blíženci tiež často klamú. Práve lož používajú ako spôsob manipulácie s ostatnými. Svoje klamstvo následne obhajujú tým, že ostatných klamali pre dobro veci. Na čo si dať v prípade Blížencov ešte pozor? Radi svoju vinu presúvajú na ostatných.

Váhy. Manipulujú ostatných predstieraním nevinnosti

Aj ľudia v znamení Váh sú skvelí manipulátori. Aby dosiahli svoje ciele, často predstierajú nevinnosť, ktorú často kombinujú so svojim osobným kúzlom alebo flirtom. Váhy predstierajú, že nemajú potrebné zručnosti alebo že niečo nevedia, takže za ne určitú vec urobí následne niekto iný.

Ak je Váha za svoje správanie kritizovaná, správa sa, ako keby nevedela, o čom hovoríte. Nerozhodné Váhy navyše chcú, aby sa na nich všetci dobre pozerali. Toto hviezdne znamenie totiž vie skvele manipulovať so svojimi slovami, preto vám vždy povie, čo chcete počuť. Za vašim chrbtom však urobí veci po svojom.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom