Trik osobného trénera, ktorý cvičí s celebritami a hercami. Takto môžete za 3 týždne zhodiť 6 kg s obyčajnou vodou

Zdieľať
Bob Harper
Bob Harper www.facebook.com

Celkovo naše telo obsahuje až 70 percent vody. Tá je teda pre náš život veľmi dôležitá. Ak bojujete s nadváhou, alebo obezitou, dostatočný pitný režim môže pomôcť s redukciou hmotnosti. Práve nedostatok prijatých tekutín a sedavý spôsob života spôsobujú, že ľudia majú v mnohých prípadoch problémy so svojou váhou. Americký tréner Bob Harper radí, ako pomocou vody schudnúť počas troch týždňov až deväť kíl.

Ako dostatok vody v tele pomôže všeobecne?

Ak budete piť dostatok vhodných tekutín počas dňa, môžete prospieť telu v týchto bodoch:

  • zrýchlite si metabolizmus
  • podporíte redukciu hmotnosti
  • pozitívne zapôsobíte aj na funkciu kardiovaskulárneho a dýchacieho systému
  • zlepšíte tráviace procesy a vyprázdňovanie (pri nedostatku tekutín môžete bojovať napríklad so zápchou)

Okrem iného má dostatočný pitný režim priaznivý účinok aj na vzhľad pokožky, ktorá bude pružná a pevná. Pri dehydratácii môžete bojovať so suchou ovisnutou kožou a napríklad aj s výraznými prejavmi celulitídy. Aby ste teda boli nielen zdraví, ale aj krásni, pite dostatok vody.

Účinné rady Boba Harpera ohľadom chudnutia pomocou vody

Bob je americkým trénerom, ktorý už pomohol aj mnohých celebritám k vysnívanej váhe. Muž radí vypiť aspoň pol hodiny pred každým jedlom pol litra čistej vody. Ideálny denný rozvrh, čo sa týka vodnej diéty vyzerá asi takto: pred raňajkami vypite 2 poháre čistej vody, 30 minút pred obedom a večerou je vhodné vypiť až liter vody. Denný príjem tekutín by rozhodne mal byť najmenej 2 a pol až tri litre tekutín. Ak pred jedlom vypijete pohár vody, obmedzíte príjem kalórií na porciu až o 75 kcal. Čo spolu za rok činí až 6 a pol kilogramov hmotnosti. Zvýšte teda svoj príjem tekutín a čoskoro spozorujete výsledky. Nielen, že efektívne schudnete, ale svojmu telu dodáte aj potrebnú energiu, vaše vnútorné orgány budú fungovať bez ťažkostí a tiež celkovo znížite chuť k jedlu, a to sa pri chudnutí rozhodne počíta.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom