Trpela nespavosťou a nemala žiadne vysvetlenie. Keď namontovala kameru do spálne, nemohla uveriť tomu čo zistila

Zdieľať
spálňa
spálňa youtube.com

Stáva sa vám, že niekedy nemôžete spať? Myslíte si, že za to vždy môžete vy? Nie vždy to totiž musí byť pravda. Niekedy sú na vine aj iné okolnosti, o ktorých nemáte ani tušenie. Veľakrát potom stačí použiť nejakú technickú pomôcku a hneď máte jasno. Niečo také sa prihodilo jednej žene, ktorá po dlhú dobu trpela nespavosťou, ale nemala k tomu žiadne vysvetlenie. Do postele vždy totiž ľahla úplne unavená. Normálne by tak človek hneď zaspal. Pozrite sa, na čo prišla, keď do izby namontovala kamery.

Monštrum pod posteľou

Každý z nás si pravdepodobne pamätá z detstva, keď sme sa uprostred noci prebudili vystrašení a boli sme presvedčení, že sme počuli čudné zvuky. Mysleli sme si, že monštrum sa skrýva pod našou posteľou alebo v skrini. Táto predstava nám nedala spať, a preto sme radšej nezaspali. Čo keby náhodou monštrum vyliezlo a pokúsilo sa nás zožrať.

Rodičia nás upokojili

Keď sa všetko opakovalo, už sme to nevydržali. Ako deti sme potrebovali spať, a tak sme išli za rodičmi, povedať im o týchto našich hrozných obavách. Tí sa nás samozrejme pokúšali upokojiť a vysvetliť nám, že nič také nie je možné. Všetko je to totiž len naša veľmi živá predstavivosť. Rodičom sme verili a vrátili sme sa do izby v domnení, že už sa to nebude opakovať. Lenže ono to prišlo znova.

Čo ale robiť, keď takéto situácie nastanú u dospelých? Vedia si to tiež predstaviť? Jednej žene sa totiž stalo naozaj niečo strašné, niečo, čo jej dokonale zamotalo na dlhú dobu život. Táto žena mala problémy so spánkom po dlhú dobu, pre ktorú nemohla nájsť vysvetlenie. Rozhodla sa teda nainštalovať kamery do svojej spálne.

Trvalo to rok

„Trvalo to skoro rok, ale nakoniec som niečo na videu zachytila.“ S týmto komentárom zverejnila žena video na internete. Video malo vzápätí veľa zhliadnutí. To, čo sa deje v nahrávke, je naozaj veľmi znepokojujúce. Názory na neho sú však rozdielne. Väčšina verí, že sa jedná o ďalší dôkaz existencie paranormálnych javov a zvyšok tvrdí, že je to len múdra manipulácia.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom