Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Turisti sa zastavia, keď vo vode uvidia bubliny. O niekoľko sekúnd neskôr sa stane neuveriteľná vec

vráskavce
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
vráskavce youtube.com
reklama:
reklama:

Zamestnanci Great Bear Lodge v Britskej Kolumbii v Kanade boli svedkami vzácnej udalosti hneď vedľa ich plávajúcej kabíny. Preto sa ponáhľali zobudiť 10 hostí, ktorí tam žili, aby si nenechali ujsť tento neuveriteľný pohľad. Väčšina bola ešte v posteli, keď prišli na návštevu prekvapení hostia.

A pretože to bol okamih, ktorý si nikto nechcel nechať ujsť, personál všetkých rýchlo prebudil. Vodná hladina sa začína hýbať a je jasné, že sa z mora chystá vynoriť niečo veľmi veľké. Je neuveriteľné, že tvorovia, ktorí pohyb spôsobujú, sú dve veľké vráskavce a objavujú sa priamo pri prístavisku!

Vráskavce používajú vokalizácie na vzájomnú komunikáciu a efektívne prevádzkujú bublinkovú sieť, čím dajú najavo, že je čas na kŕmenie. Keď skupina krúži okolo kŕdľa malých rýb, ako je losos alebo sleď, dajú si toto znamenie!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 15. júna 2022
reklama:
reklama:
reklama: