Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Túto svadobnú fotografiu si zamilovali. Keď si však všimli desivého detailu, okamžite ju vyhodili

novomanželia
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
novomanželia youtube.com
reklama:
reklama:

Svadobná fotografia je kúzelný suvenír, ktorý s nami zostane roky. Mladé páry zháňajú fotografov dlho pred obradom, aby sa uistili, že fotografie pripomínajúce ich zvláštny deň budú úplne dokonalé. Toto manželstvo je však jedinečný prípad. Fotografia, ktorá bývala ich obľúbenou, je teraz desí! Všetko do jedného detailu.

Dotyčný pár sa môže pochváliť neobvyklým svadobným suvenírom. Býval to jeden z ich obľúbených snímok, ale teraz sa naň pozerajú s obrovskou hrôzou. Až po čase si všimli tento znepokojujúci detail.

Desivá svadobná fotografia

Kevin a Christiana Dennis sa môžu pochváliť naozaj originálnou fotografiou svojej svadby. No keď si ju pár lepšie pozrel, sa naozaj vydesili. Na fotografii, ktorá na prvý pohľad vyzerá ako typická selfie usmievajúcich sa novomanželov, môžete vidieť niečo znepokojujúce. Za chrbtom páru je presne medzi nimi tvár.

Nie je to len tak nejaká tvár. Skrútená v bizarnej grimase, ktorá naozaj desí! Kto je tá tajomná postava? Problém je, že nikto nemá poňatia. Samotní novomanželia boli spočiatku celkom znepokojení, ale teraz k veci pristupujú s humorom. Ich svadobná fotografia sa stala virálna a kreativita niektorých používateľov internetu na nich urobila dojem. Majú svoje vlastné teórie o tom, komu tá šialená tvár patrí? – „Je to buď moja sestra, alebo dcéra nášho fotografa, ale naozaj nevieme.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 26. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: