Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tvar pupku prezradí veľa o vašej osobnosti. Neuveríte, čo všetko o vás dokáže prezradiť

pupok
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pupok youtube.com
reklama:
reklama:

Prvý pupok

To naznačuje, že máte pozitívny pohľad na život. Ste pripravení počúvať, objavovať a učiť sa nové veci. Ste od prírody optimista, čo z vás robí podporujúceho priateľa. Obvykle vidíte dobro v každej situácii. Aj keď šťastie nie je vo váš prospech, radšej sa poučíte, než aby ste v ňom videli príčinu depresie a smútku.

Druhý pupok

Veľký pupok naznačuje vitalitu a veľkorysosť. Vstupujete do života bez strachu, ste otvorení novým a podivným situáciám. Zároveň sa hojne oddávate životu. Vo svojom živote ste toho prežili veľa, takže si nemusíte robiť starosti s malými problémami. Ste dobrí k ľuďom, aj keď máte pocit, že vám chýba sebavedomie. Ubližujú vám sebecké motívy ostatných, ale vaša nezištnosť vás vedie k tomu, aby ste urobili všetko, čo môžete, aby ste pomohli, bez veľkého očakávania.

Tretí pupok

Toto je zaujímavý tvar, pretože ukazuje ďalší rozmer vašej osobnosti. Vďaka svojej intuícii ste v tesnom spojení s tajomnými spôsobmi života. Akokoľvek ste chytrí a intelektuálni, viete, že logika na vysvetlenie zmyslu života nestačí. Zažili ste temný svet, a to ako traumou, tak ťažkými časmi v detstve, čo vám sťažuje dôveru v ľudí. Ťažké časy vás však urobili múdrejšími a súcitnejšími.

Štvrtý pupok

To naznačuje silnú a tvrdohlavú osobnosť. Nebojíte sa splniť si sny. Ste skvelí v socializácii a nebojíte sa byť stredobodom pozornosti. Ľudia môžu predpokladať, že ste šťastní a radostní, ale len vy poznáte svoje hlbšie tajomstvá a ťažko získané poznatky zo života. To vám však nebráni v tom, aby ste sa bavili a fandili ľuďom okolo seba.

Piaty pupok

Obvykle máte veľa energie, aj keď sa občas cítite v strese. Viete, čo chcete a ako to dosiahnuť. To vás veľmi motivuje, nestrácate čas nezmyslami a dilemami. Skutočnosť, že ste nadšený človek a že splníte svoje vlastné očakávania, vás po väčšinu času nadchne, čo inšpiruje ľudí okolo vás.

Šiesty pupok

Tento pupok naznačuje introspektivnejšiu osobnosť. Investujete menej času a energie do svetských záležitostí. Ale to preto, že vás viac fascinujú veci, ktoré intrigujú vašu myseľ. Máte bystrú myseľ a dávate to najavo. Zvyčajne sa riadite svojím srdcom. Vaša sila spočíva v tom, že viete zachovať pokoj aj v najviac stresujúcej situácii.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 2. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: