Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tvar vášho nosa odhalí skryté vrodené vlastnosti, o ktorých ste nevedeli. Ktoré máte vy?

nosy
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
nosy youtube.com
reklama:
reklama:

Ľudské telo je komplexný a dômyselný nástroj, všetko v ňom má svoje špecifické miesto a špecifickú funkciu. Človek si kladie otázku, ako to všetko mohlo dokonale fungovať. Náročný mechanizmus môže fungovať aj desiatky rokov, za ten čas dokáže vyvinúť skutočne neuveriteľný výkon. O ľudskom tele by sme mohli hovoriť dlho, ale dnes nás bude viac zaujímať ľudské telo ako signalizátor našej osobnosti. Vedeli ste napríklad, že určité tvary našich tiel môžu mať určitý význam? Napríklad tvar nosa o nás môže veľmi prezradiť. Dnes sa pozrieme na základné tvary nosa a preberieme ich signály. Skontrolujte teda ten svoj a môžeme začať.

nosy
nosyyoutube.com

Prvý tvar nosa je núbijský nos. Ľudia, ktorí ho majú, môžu byť veľmi zvedaví a kreatívni. Vyznačuje sa optimizmom a otvorenosťou.

Druhý nos je grécky nos. Ľudia s týmto typom nosa môžu byť introvertní a len zriedka prejavujú svoje emócie. Je však lojálna a prízemná.

Tretí nos je zakrivený nos. Ľudia s týmto typom nosa sú ambiciózni a majú jasné ciele. Majú vyhranené názory a vedia sa brániť.

Štvrtý nos je orlí nos. Kariéra je pre tohto človeka veľmi dôležitá a často je prioritou číslo jedna. Tento človek je veľmi šikovný, odhodlaný a dobre organizovaný.

Piaty nos je obrátený nos. Ľudia s týmto nosom sú šťastní a spontánni. Dokážu byť tiež impulzívni a často intuitívne zameraní.

Nos číslo šesť je rovný nos. Ľudia s týmto typom nosa sú dôveryhodní a silní ľudia, ktorí sú si istí svojimi skvelými schopnosťami.

Nos č. 7 je rímsky nos. Tento človek je veľmi citlivý a chápavý. Rád pomáha druhým a často kvôli tomu zabúda na seba.

Nos pod číslom osem, signalizuje u človeka dravosť, rozvážnosť, nemá rád krivdy a stojí si za svojím.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 19. júla 2022
reklama:
reklama:
reklama: