Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tvar vašich nechtov prezradí, aký ste človek. Sedí to aj na vás?

nechty
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
nechty youtube.com
reklama:
reklama:

Každý človek je originál. Neexistujú na svete žiadni dvaja dokonale totožní ľudia. Dokonca ani jednovaječné dvojčatá nie sú úplne, stopercentne rovnaké.

Rovnako ako sa líši náš vzhľad, líšia sa aj naše osobnosti. Zamerajme sa teraz na tvar nechtov. Zaujíma vás, aké povahové rysy sa obvykle spájajú práve s tými vašimi?

nechty
nechtyyoutube.com

1. Ľudia s týmto tvarom nechtov mávajú veľkú predstavivosť, sú tvorivé a majú zmysel pre detail. Sú veľmi priateľskí a dokážu vyjsť snáď s kýmkoľvek.

2. Tento typ nechtov je typický pre úprimných a otvorených ľudí. Vždy hovoria pravdu, nech je akákoľvek. Neznáša pretvárku a neuznávajú ani „milosrdné klamstvá“.

3 a 4. Je práve toto váš typ nechtov? Potom ste ľudia, ktorí si veci robia vždy po svojom, neriadite sa žiadnymi spoločenskými normami. Vždy sa riadite vlastným rozumom.

5. Tento typ nechtov je bežný pre hravých ľudí s veľkou fantáziou. Zároveň to bývajú ľudia odvážni a vytrvalí, to sa ale často prejaví až vo chvíli, keď je to potrebné.

6 a 7. Dokážete vždy prekvapiť svojimi nevšednými nápadmi. Na veci väčšinou pozeráte inak ako ostatné. Vždy si dokážete všimnúť niečo, čo druhým uniklo.

8. To, čo vás najviac charakterizuje, je úprimnosť a vernosť. Nikdy by ste nikoho zo svojich blízkych nezradili. Ľudia vás majú za vašu lojalitu radi, vedia, že sa na vás môžu vždy spoľahnúť.

9. Ste ľudia, ktorí si vždy tvrdo idú za svojim cieľom. Ste vytrvalí a pracovití. Často bývate pre ostatných príkladom.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 2. augusta 2022
reklama:
reklama:
reklama: