Tvrdá facka Kiskovi pred voľbami. VIDEO o praní špinavých peňazí a podvodoch s pozemkami...

Zdieľať
Video o Kiskovi
Reichel so Šuligom hovoria o Kiskovi Foto: reprofoto YouTube

Predvolebná atmosféra začína poriadne hustnúť a do boja sa vyťahujú zbrane najsilnejšieho kalibru. Dnes sa na stránke YouTube objavilo takmer 20 minútové video, na ktorom sa rozpráva známy mafián Milan Reichel, ktorý bol v minulosti pravou rukou Mikuláša Černáka a stavebník Michal Šuliha o predsedovi strany Za ľudí Andrejovi Kiskovi. A slová, ktoré sa objavujú vo videozázname exprezidenta rozhodne nepotešia.

Hlavnou témou sú totiž pozemky, kvôli ktorým sa Kiska ocitol na súde. Viaceré redakcie pritom vo štvrtok dostali z emailovej adresy alien.23.po@gmail.com správu, kde bol aj link na video rozhovoru oboch pánov. Reichel je pritom človek, ktorý je dlhé roky spájaný s podsvetím a popradský stavebník Šuliga je známy Andreja Kisku. Všetko sa zrejme odohráva práve u Šuligu, kam prišiel Reichel na návštevu a hlavnou témou rozhovoru je práve exprezident a pozemky v Tatrách. Podľa nich mal Kiska o podvode s pozemkami v Tatrách vedieť a dokonca sa spomína pranie špinavých peňazí.

Kauza Velký Slavkov je dnes pomerne známa. „Kiska kúpil osvedčené pozemky. Dobre vedel, že sú osvedčené a ukradnuté,“ hovorí vo videu Šuliga. Reakcia Kisku na seba nenechala dlho čakať. Na sociálnej sieti sa už objavilo jeho stanovisko. Za celou antikampaňou vidí bývalá hlava štátu expremiéra Roberta Fica. „PRIMITÍVNE VIDEO SO ZLÝMI HERCAMI. Robert Fico mi sľuboval pomstu a útoky, ak ho nevymenujem za predsedu Ústavného súdu a už je to akože anonymne tu. Veľmi sa bojí ďalšej prehry vo voľbách, a preto som dlhodobo hlavným terčom Smeru aj v tejto predvolebnej kampani. Dnes dostali redakcie médií link na video, natočené akože skrytou kamerou, kde sa dvaja ľudia na sedačke rozprávajú o mne. Mňa nezastraší amatérsky zinscenované video na štýl Kočnera, ktorý volal Fica šéf. Je to primitívne video, dvoch veľmi zlých a nedôveryhodných hercov, ktorých vyšetruje polícia za rôzne podvody. Obaja rozprávajú podľa zjavne predpripraveného scenára a je to až tragikomické. Mafiána Reichela som nikdy nevidel a nikdy som od neho nič nekupoval. Od Šuligu (firmy StavRea s.r.o) som kupoval pozemky na základe inzerátu, ktorý som našiel v roku 1999 v denníku Nový čas. Nikdy pred tým som ho nevidel. Podľa súdu som pri kúpe iného pozemku, ktorý mi sprostredkoval Šuliga, postupoval v dobrej viere a som rovnako poškodený, ako pôvodný vlastník pán Franc. Sudca je dnes europoslancom za kotlebovcov. Od človeka, ktorý mi pozemok predal žiadam písomne a mimosúdnou cestou peniaze naspäť. Zatiaľ nič nezaplatil. Zajtra podám trestné oznámenie za krivé obvinenie a ohováranie,“ napísal Kiska vo vyjadrení. 

Toto je celé video, na ktorom sa hovorí o Kiskových údajných podvodoch

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom