Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Upleťte si svoj originálny šál. Stačí vám na to len vlna, vaše dve ruky a 30 minút času.

Sal.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Chladné dni sú tu a teplý pletený šál sa vám určite zíde. 

Tento postup si zamilujete a určite ho hneď aj vyskúšate. Pretože takýto teplý pletený šálik si dokážete úplne sami doma vyrobiť a nepotrebujete na to žiadne pomôcky. Základom je vlna, ktorú budete pliesť len pomocou vlastných rúk. Je to jednoduché a nezaberie vám to veľa času.

https://www.youtube.com/watch?v=070qaUxEyp4
www.youtube.com

Všetko spočíva v tom, že si zoberiete dve vlny, ktoré postupne namotávate okolo jednej ruky a následne okolo druhej. Celá výroba vám pri vašej šikovnosti zaberie takých 30 minút. Určite sa oplatí to vyskúšať. Buďte kreatívni. Okrem toho, že ušetríte peniaze, vyrobíte si originálny šál podľa svojich predstáv, aký nebude mať nikto okrem vás.

https://www.youtube.com/watch?v=070qaUxEyp4
www.youtube.com

Najprv začnete jednou rukou, potom postupne prejdete na druhú presne podľa návodu na videu. Je to naozaj jednoduché. Nakoniec vám vznikne upletený šál, ktorý bude mať svoj začiatok aj koniec. Alebo ho môžete spojiť a vznikne vám tzv. tunel. Pozrite si celý návod, ako na to. Určite sa vám to zapáči.

Ako si upliesť šál za 30 minút!

Môže vám pomôcť aj toto video natočené z iného uhľa pohľadu!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 29. októbra 2016Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: