Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Úspešný spevák Justin Timberlake nemá konkurenciu

Sni mka obrazovky 2018 03 20 oa14.37.07.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Americký spevák Justin Timberlake patrí v súčasnosti k tým najznámejším a najúspešnejším spevákom na svete. Podarilo sa mu to aj po rozpade chlapčenskej skupiny, ktorej bol súčasťou. Máte radi tohto speváka?

Člen chlapčenskej skupiny

Justin Timberlake bol členom americkej chlapčenskej skupiny NSync, ktorá vznikla v roku 1996. Skupina patrila medzi tie najúspešnejšie skupiny na celom svete. Podarilo sa im predať milióny albumov a získať nejedno ocenenie. Po roku 2001 sa členovia rozhodli venovať sólo kariére. Jedinému sa to však podarilo práve Justinovi.

Kto je jeho manželka?

Manželkou tohto úspešného speváka je známa herečka Jessica Biel, ktorú si veľa divákov pamätá ako mladú a rebelujúcu Mary v rodinnom seriáli V siedmom nebi. V súčasnosti sa stará o ich spoločné dieťa.

Úspešné piesne

To, že sa tomuto spevákovi darí a že patrí medzi tých najlepších spevákov na svete svedčia aj milióny predaných albumov či neuveriteľné čísla videní jeho videoklipov na YouTube. Ktorá pieseň je vaša obľúbená?

Jeho vystúpenie na Super Bowl 2018 patrí k tým najlepším a najveľkolepejším vystúpeniam všetkých čias. Pozrite si ho vo videu nižšie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 24. marca 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: