Úspešný spevák Justin Timberlake nemá konkurenciu

Zdieľať
Sni mka obrazovky 2018 03 20 oa14.37.07.jpg

Americký spevák Justin Timberlake patrí v súčasnosti k tým najznámejším a najúspešnejším spevákom na svete. Podarilo sa mu to aj po rozpade chlapčenskej skupiny, ktorej bol súčasťou. Máte radi tohto speváka?

Člen chlapčenskej skupiny

Justin Timberlake bol členom americkej chlapčenskej skupiny NSync, ktorá vznikla v roku 1996. Skupina patrila medzi tie najúspešnejšie skupiny na celom svete. Podarilo sa im predať milióny albumov a získať nejedno ocenenie. Po roku 2001 sa členovia rozhodli venovať sólo kariére. Jedinému sa to však podarilo práve Justinovi.

Kto je jeho manželka?

Manželkou tohto úspešného speváka je známa herečka Jessica Biel, ktorú si veľa divákov pamätá ako mladú a rebelujúcu Mary v rodinnom seriáli V siedmom nebi. V súčasnosti sa stará o ich spoločné dieťa.

Úspešné piesne

To, že sa tomuto spevákovi darí a že patrí medzi tých najlepších spevákov na svete svedčia aj milióny predaných albumov či neuveriteľné čísla videní jeho videoklipov na YouTube. Ktorá pieseň je vaša obľúbená?

Jeho vystúpenie na Super Bowl 2018 patrí k tým najlepším a najveľkolepejším vystúpeniam všetkých čias. Pozrite si ho vo videu nižšie.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom