Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Úžasné! Túto gymnastku bez nôh obdivuje celý svet!

2
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Jennifer Bricker je mladá žena, ktorá to v živote nemala ľahké. Narodila sa totiž bez nôh a rodičia ju hneď po jej príchode na svet opustili. Jen sa však nevzdala, našla svoju sestru a dnes si žije svoj sen!

Jennifer od malička vychovávali adoptívni rodičia, ktorí ju ľúbili takú, aká je a s láskou sa o ňu starali. Už ako dieťa sa napriek svojmu postihnutiu rada hýbala a zamilovala si gymnastiku. Jej idolom sa stala Dominique Mocean, ktorá sa gymnastike venovala profesionálne.

1

Po čase Jenini adoptívni rodičia zistili veľmi zaujímavú vec – Dominique bola jej sestrou! Preto sa s ňou skontaktovali a Jen svojej sestre poslala list, v ktorom jej všetko vysvetlila. Jej biologickí rodičia totiž pred jej sestrou o všetkom mlčali celé tie roky…

Dominique bola veľmi prekvapená z toho, že má sestru, a rozhodla sa s ňou stretnúť. Dievčatá si k sebe cestu našli, no s rodičmi to bolo zložitejšie. Dominique im nevedela zabudnúť to, že pred ňou existenciu Jen tajili.

Dnes tieto šikovné sestry zdieľajú lásku ku gymnastike a spolu sa jej venujú :-)

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 26. novembra 2014Zdroj Barcroft TV, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: