V akom mesiaci sa narodil váš partner? Prezradí to o ňom po akej žene naozaj túži

Zdieľať
horoskop

Tak čo, naozaj ste si mysleli, že je to všetko iba na vás? Po prečítaní tohto článku pochopíte, prečo majú všetci vaši partneri rovnaké povahové alebo charakterové rysy. Znamenie, v ktorom sa narodíme, totiž ovplyvňuje to, kto nás bude priťahovať.

Baran

Barani, či už ženy alebo muži sú mimoriadne akční a nepohrdnú žiadnou súťažou, v ktorej môžu zvíťaziť. Preto chcú vedľa seba partnera, ktorý je na tom podobne a bude im dávať stále nové a nové výzvy.

Býk

Ľudia narodení v znamení býka milujú rodinnú atmosféru. Chcú preto partnera, ktorí im ju vedia dať. Niekoho, kto je pokojný, milý, obetaví a vie, čo jeho partner v danej chvíli potrebuje.

Blíženec

Blíženci vedľa seba potrebujú inteligentného partnera, pretože sami sú veľmi inteligentní. Chcú sa hrať so slovíčkami, rozoberať svetové problémy a intelektuálne postupovať, a to očakávajú aj do svojej polovičky.

Rak

Raci sú tiež rodinne založení, a od svojho partnera chcú, aby s nimi zdieľal túžbu po rodinnom živote. Chcú porozumenie, lásku a podporu.

Lev

Levy chcú všetko v jednom. Chcú partnera, ktorý je krásny, inteligentný, rodinne aj dobrodružne založený. Neprijmú nič viac a nič menej.

Panna

Panny potrebujú partnera, ktorý splní ich vysoké očakávania. Nechcú len tak čokoľvek. Tieto kritériá sa u každého človeka menia, ale všeobecne chcú partnera, ktorý sa o seba stará a vie, čo od života chce.

Pokračujte na ďalšej strane

Váhy

Váhy sú známe svojou spravodlivosťou a preto to isté očakávajú od svojho partnera. Chcú človeka, ktorý je stabilný a nemení každú chvíľu svoj životný postoj.

Škorpión

Škorpión sám o sebe je energický, chce niekoho, kto ho dokáže skrotiť, ale zároveň aj dostať do varu. Chce partnera, ktorý je rovnako energický a vášnivý ako on sám.

Strelec

Strelci chcú v živote objavovať nové veci. Po svojom boku chcú partnera, ktorý zdieľa jeho pocity, chápe ich a nebojí sa nových vecí.

Kozorožec

Kozorožec chce partnera, ktorý ho donúti prekročiť vlastnú komfortnú zónu. Rád by totiž šiel za svojimi snami, ale bojí sa. Chce, aby ho jeho partner trochu postrčil.

Vodnár

Vodnár chce partnera, ktorý je jedinečný. Nechce nič tuctové, čo možno nájsť na každom rohu, ale chce niečo, čo nikto iný nemá.

Ryby

Ryby hľadajú partnerov, ktorí im budú zosobášení celou svojou dušou. Chcú človeka, ktorý je rovnako kreatívny a empatický ako oni sami.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom