Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

V akom mesiaci sa narodil váš partner? Prezradí to o ňom po akej žene naozaj túži

horoskop
horoskop www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Tak čo, naozaj ste si mysleli, že je to všetko iba na vás? Po prečítaní tohto článku pochopíte, prečo majú všetci vaši partneri rovnaké povahové alebo charakterové rysy. Znamenie, v ktorom sa narodíme, totiž ovplyvňuje to, kto nás bude priťahovať.

Baran

Barani, či už ženy alebo muži sú mimoriadne akční a nepohrdnú žiadnou súťažou, v ktorej môžu zvíťaziť. Preto chcú vedľa seba partnera, ktorý je na tom podobne a bude im dávať stále nové a nové výzvy.

Býk

Ľudia narodení v znamení býka milujú rodinnú atmosféru. Chcú preto partnera, ktorí im ju vedia dať. Niekoho, kto je pokojný, milý, obetaví a vie, čo jeho partner v danej chvíli potrebuje.

Blíženec

Blíženci vedľa seba potrebujú inteligentného partnera, pretože sami sú veľmi inteligentní. Chcú sa hrať so slovíčkami, rozoberať svetové problémy a intelektuálne postupovať, a to očakávajú aj do svojej polovičky.

Rak

Raci sú tiež rodinne založení, a od svojho partnera chcú, aby s nimi zdieľal túžbu po rodinnom živote. Chcú porozumenie, lásku a podporu.

Lev

Levy chcú všetko v jednom. Chcú partnera, ktorý je krásny, inteligentný, rodinne aj dobrodružne založený. Neprijmú nič viac a nič menej.

Panna

Panny potrebujú partnera, ktorý splní ich vysoké očakávania. Nechcú len tak čokoľvek. Tieto kritériá sa u každého človeka menia, ale všeobecne chcú partnera, ktorý sa o seba stará a vie, čo od života chce.

Pokračujte na ďalšej strane

reklama:
reklama:

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 2. novembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: