V centre Nitry sa ukájala žena! Šalátovou uhorkou provokovala väzňov!

Zdieľať
Horizon33_2014-7-2_11-40-31

O poriadny rozruch sa v sobotu na poludnie postarala 35-ročná žena, ktorá sa v centre Nitry vyzliekla a ukájala šalátovou uhorkou.

O prípade informovala TV JOJ, ktorá uvádza, že išlo o 35-ročnú Barbaru z Košíc, ktorá toto „divadlo“ údajne venovala priateľovi. Ten sedí v nitrianskej väznici a na celé predstavenie sa pozeral aj s ostatnými väzňami. Tí mali ženu búrlivo povzbudzovať.

Incident sa odohral pred reštauráciou na Cintorínskej ulici, kde bola žena každému na očiach, no to je zrejme neprekážalo. „Deti tu chodili a vykrikovali, že je tam holá žena. Tak sme sa išli pozrieť, čo sa tam robí,“opisuje situáciu svedok pre TV JOJ.

Horizon33_2014-7-2_11-40-29

Žena ležala na zemi so stiahnutými nohavicami, oblečená len v podprsenke, a masturbovala so šalátovou uhorkou. Samotná aktérka pre televíziu povedala, že neurobila nič závažné a necíti sa byť vinná.

Na miesto bola privolaná aj policajná hliadka, ktorá ženu zadržala a predviedla ju na policajné oddelenie, kde bola následne obvinená z prečinu výtržníctva. „Vyšetrovateľ dal podnet na väzobné trestné stíhanie obvinenej. Okresný súd v Nitre však tento návrh neakceptoval,“ uviedla nitrianska policajná hovorkyňa Renáta Čuháková.

Košičanka má za sebou dva mesiace basy, ktoré si odsedela v Nitre a z väzenia ju pustili len niekoľko dní pred celým incidentom.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom