Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

V Lidli kúpila čokoládu. Keď videla, čo je vo vnútri, skoro sa povracala

čokoláda
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
čokoláda www.youtube.com
reklama:
reklama:

Obyvateľka Nowého Targu nemohla uveriť svojim očiam. To, čo videla v čokoláde kúpenej v Lidli, ju úplne šokoval. Po zistení pravdy žena stuhla. Nikto z nás by nechcel zažiť niečo podobné. Používatelia internetu sú touto situáciou pobúrení.

Jeden čitateľ sa podelil o príbeh, ktorý nám v pamäti zostane na dlhú dobu. Žena nakupovala v Lidli a pri jedení čokolády, ktorú si kúpila, sa takmer povracala. V čokoláde boli červy! Redakcia Tygodniku Podhalański požiadala sieť obchodov Lidl o objasnenie tejto záležitosti. „Úprimne sa ospravedlňujeme klientke za situáciu, ktorá sa jej stala. Zdôrazňujeme, že každý deň robíme mnoho krokov na zabezpečenie vysokej kvality našich produktov. Každý rok vykonávame zhruba 9 000 testov kvality potravín v nezávislých akreditovaných výskumných laboratóriách. Od našich dodávateľov vyžadujeme certifikáty kvality, ktoré potvrdzujú vysokú kvalitu a bezpečnosť produktov,“ odpovedala Aleksandra Robaszkiewicz, riaditeľka korporátnej komunikácie a CSR v spoločnosti Lidl Polska.

„Chceme tiež zdôrazniť, že udržiavanie skladov v čistote a tiež dodržiavanie postupov v oblasti zdravia a bezpečnosti potravín je pre nás obzvlášť dôležité,“ dodáva žena. Robaszkiewicz zdôraznila, že „zamestnanci sa starajú o čistotu obchodov a skladov a sú pravidelne školení v pravidlách udržiavania čistoty. Každé z našich distribučných centier je pravidelne kontrolované na riziko existencie zvierat a naše predajne sú pravidelne podrobované opatreniam DDD (dezinfekcia, dezinsekcia a deratizácia)“.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 25. januára 2022
reklama:
reklama:
reklama: