V škole ti zaručene pomôže

Zdieľať
škola pomoc

Predstav si. Je pekný večer. Ty sedíš doma alebo na intráku. Na posteli máš notebook, píšeš si seminárku do školy a zrazu bum. Nič. Zamrznutý systém, žiadna reakcia a ty máš slzy na krajíčku.  Celá tvoja večerná práca sa stratila a ty nemáš nič, iba oči pre plač. Hnusné, nie?

A teraz si predstav, že toto všetko sa ťa už nemusí týkať. Všetko, čo napíšeš máš bezpečne a v pohode uložené na cloude. žiadny stres. O čom je reč? No predsa o novom programe Microsoft Office 365 Personal.

Čo je ten cloud?

Cloud je tvoje online úložisko, kde si môžeš uložiť všetky svoje súbory. Microsoft nazval svoj systém OneDrive. A keďže je jednou z najväčších firmiem sveta, netrochári, a kto novému Office 365 ti dá zadarmo až 1 TB miesta. Čo s ním? No tak na ten svoj OneDrive si môžeš dať až 1 milión dokumentov, 10 000 pesničiek, 100 filmov alebo 70 000 fotiek. Celkom dosť, že?

A neboj sa! Keby si bol nejaká celebrita a dal si tam svoje osobné fotky, nikto ti ich neukradne. OneDrive ich bude strážiť ako oko v hlave.

Screen Shot 2014-09-23 at 16.22.16

Si závislý na mobile?

To je super! Nový office si môžes stiahnuť na všetky tri systémy iOS, Android a Windows Phone. Takže, keď ti budú doma alebo v škole nadávať, že čo toľko robíš s tým mobilom, povedz im, že si píšeš poznámky do školy. Notebook už môžeš nechať doma a užívaj si Office 365 Personal na tvojom telefóne a tablete.

Musíš robiť projekt so spolužiakmi?

Stále v pohode. K Office 365 máš zadarmo program OneNote. Už nemusíš používať Facebookové skupiny a neviem čo všetko. Stačí, keď vytvoríš dokument zazdieľaš ho so spolužiakmi a hneď vidíš, kto čo a kedy píše.  Je to celkom sranda, lebo si napríklad môžete meniť farbu a fonty písma :)

A to najlepšie na koniec!

Keďže sa začala škola, a chceme aby si pri tom neutrpel žiadnu ujmu, iba do konca septembra máš Office 365 Personal zadarmo. Kúp si notebook Acer alebo HP a Office máš ako bonus. Proste paráda! Veď choď na našu stránku www.officeprestudentov.sk a pozri si ako to funguje.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom