Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

V takomto teple sa zíde niečo chladené! Pozri, ako si schladíš nápoj do dvoch minút!

reklama:
reklama:

V takýchto horúčavách padne vhod nejaký ten chladená nápoj – či už plechovka pivka alebo nejakej dobrej limonády. Čo však urobiť, keď si si zabudol svoj obľúbený nápoj vopred dať do chladničky?

Potrebovať budeš svoj obľúbený nápoj, ktorý má izbovú teplotu. Potom väčšiu nádobu, do ktorej dáš vodu a veľa veľa ľadu.

Pridáš dve lyžice kuchynskej soli a zamiešaš. Potom do nádoby vložíš plechovku a počkáš dve minútky, kým bude tvoj nápoj ľadovo vychladený.

Horizon33_2014-7-21_13-27-32

Z nápoja, ktorý mal pôvodnú teplotu 24 stupňov je teraz ľadovo vychladený nápoj s teplotou 5 stupňov. Otázkou však je, či by nebolo jednoduchšie naliať si nápoj do pohára a pridať doň pár kociek ľadu… :-D

Ale keďže sú prázdniny a možno sa doma nudíš, pokojne to vyskúšaj aj týmto „náročnejším“ spôsobom. Pozor však na to, aby nebol tvoj nápoj až príliš studený…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 21. júla 2014Zdroj youtube.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: