Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Väčšiu krutosť ste snáď ešte nevideli. Takto zaobchádzala opatrovateľka s malými deťmi

Zena 5.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Niektoré ženy si nezaslúžia byť matkami. Presne ako táto opatrovateľka, ktorá sa neuveriteľne kruto správala k malým deťom. 

Ak obaja rodičia pracujú a nemajú na blízku nikoho, kto by sa im postaral o deti, nemajú veľmi na výber. Musia preto deti umiestniť do škôlok, či jasličiek a iných detských centier. Samozrejme, každý rodič si miesto najprv dobre preverí, kým zverí dieťa do rúk cudziemu človeku. Presne ako aj táto mamička.

Mama.jpg
www.youtube.com

Žena menom Desiree LaBlanc z amerického mesta Des Moines hľadala vhodnú opatrovateľku pre svoje dieťa. Na odporúčania jednej starostlivej matky si vybrala 28-ročnú opatrovateľku Christinu Williamson, ktorá doma prevádzkovala detské jasličky. Neskôr však zistila, že urobila najväčšiu chybu vo svojom živote.

Zena2 1.jpg
www.youtube.com

Najprv vyzeralo všetko perfektne. Christina vyzerala seriózne a pôsobila milo, jej domov bol čistý a bezpečný. Desiree mala z toho dobrý pocit. Až do chvíle, kým jedného dňa nedostala telefonát od šéfky, aby urýchlene prišla pre svoje dieťa.

Zena3.jpg
www.youtube.com

Tam vyplávala pravda na povrch. Exmanžel opatrovateľky tajne namontoval do jej domu skryté kamery. Keď uvidel zábery, neveril vlastným očiam a rýchlo bežal na políciu. Tie záznamy hovoria samé za seba. Väčšiu krutosť ste ešte snáď ani nevideli.

Zena4.jpg
www.youtube.com

Desiree tomu taktiež nemohla uveriť. Tá žena vyzerala tak pozorne a priateľsky. Bola schopná kričať na deti, hádzať ich po zemi, a dokonca ich nechať aj samé doma. Do úst im strčila uteráky, aby nemohli kričať. Neskutočné niečo. Ako môže byť jedna žena taká krutá voči deťom?

Zena5.jpg
www.youtube.com

Nakoniec bola opatrovateľka uznaná vinnou v dvoch prípadoch detského týrania a bola odsúdená na 5 rokov väzenia. Desiree bola úplne šokovaná a odvtedy zveruje deti len do škôlok, kde je vždy prítomných niekoľko dospelých. „Deti sú tak bezmocné, ako ich môže niekto tak kruto zneužívať? Našťastie bola žena umiestnená do väzenia!“ 

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 13. novembra 2017Zdroj www.hftg.co © Najky.sk, iDen Media s.r.o.