Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vďaka týmto trom cvičeniam schudnete za 20 dní!

Jumping_jack-233x300
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

V dnešnej dobe chce každý vyzerať zdravo a fit, ale nedostatok času, uponáhľaný život a nedostatok cvičenia spôsobuje, že sme často krát nezdraví a priberáme na váhe.

Tieto tri cvičenia Vám zaručia úbytok na váhe v podobe 1000 stratených kalórií za 20 dní. Samozrejme, existuje veľa spôsobov, ako schudnúť. Vybrali sme pre Vás však tie najlepšie z najlepších!

1. JUMPING JACK

Pred začatím akéhokoľvek cvičenia sa musíme rozcvičiť. Jumping jack je najlepšie cvičenie na rozcvičku, pretože pomáha k zvýšeniu srdcovej frekvencie, zvýšeniu prietoku krvi do svalov v celom tele a znižuje riziko natrhnutia svalov. Jumping jack sa zameriava narôzne svaly na tele, ako je zadok, lýtkové svaly, Achillová šľacha a pod. Pri tomto cvičení môžete spáliť 300 kalórií za 20 minút.

Jumping_jack-233x300

2. BURPEES

Burpees je pokročilé aeróbické cvičenie, ktoré sa používa na silový tréning svalov a tiež na odbúravanie tuku. Toto cvičenie väčšinou vykonávajú športovci alebo vojaci. Zapája sa pri ňom veľké množstvo svalov, ako je hrudný sval, triceps, brušné svaly, sedacie svaly, kvadriceps. Taktiež zvyšuje krvný tlak a srdcovú frekvenciu. Môžete spáliť500 kalórií za 10 minút burpees cvičenia.

Burpees_Kate-300x112

3. JACKKNIFE CRUNCHES

Jackknife sa zameriava predovšetkým na brušné svaly, ktoré sa nachádzajú v centre žalúdka. Tieto svalytiež známe ako ABS svaly. Cvičením tohto cvičenia môžete spáliť 200 kalórií za 20 minút.

crunches

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor veronikaDátum 11. augusta 2014Zdroj thephysiotherapy.com, thephysiotherapy.com
reklama:
reklama:
reklama: