Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vedci sa zhodli, že toto mužov priťahuje na ženách najviac

Atraktivne veci pre muzov pixabay 3.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
reklama:
reklama:

Niekedy naše nedostatky sú pre iných atraktívne, vlastnosti, za ktoré sa hanbíme, sú pre iných rozkošné. Atraktivita sa v žiadnom prípade nespája s dokonalosťou. Toto tvrdia vedci:

Pot

Keď sa potíte mimo posilňovne, je to trochu trápne. Pach potu môže odpudzovať, na druhej strane však veľa hovorí o vašich pocitoch. Vedci tvrdia, že „vôňa šťastia“ je nákazlivá a keď ju cítime, mali by sme cítiť pozitívne emócie. Ako sa hovorí, ten, kto vás priťahuje, by vám mal voňať.

Atraktivne veci pre muzov pixabay 6.jpg
ilustračné: pixabay.com

Nákazlivý smiech

Psychológovia hovoria, že keď stretneme niekoho, kto nás úprimne rozosmeje, romantický vzťah s touto osobou môže dopadnúť dobre. Čaká vás takmer po celý čas život plný smiechu a pozitívnych emócií.

Atraktivne veci pre muzov pixabay 5.jpg
ilustračné: pixabay.com

Okuliare

Už nemusíte nosiť okuliare iba na čítanie. Výskum ukázal, že muži vnímajú ženy, ktoré nosia okuliare, ako atraktívnejšie a viac sexy.

Atraktivne veci pre muzov pixabay 1.jpg
ilustračné: pixabay.com

Svetlé čiary po opaľovaní

Svetlé oblasti po vašom opálení vidieť do ďaleka. Pozornosť mužov priťahujú a nútia ich sa tejto časti vašej pokožky dotýkať.

Atraktivne veci pre muzov pixabay 4.jpg
ilustračné: pixabay.com

Strapaté vlasy

Strapaté, resp. rozcuchané vlasy vyzerajú podľa vedcov prirodzene a muži sa ich neboja dotýkať. Keď máte vlasy v uhladenom vrkoči či komplikovanom účese, pôsobia nedostupne.

Atraktivne veci pre muzov pixabay 3.jpg
ilustračné: pixabay.com

Akoby bez mejkapu

Prirodzený mejkap, teda taký, ktorý nie je vidieť, je pre mužov atraktívnejší. Podľa vedcov dokonca až 40 % ľudí považuje ženy bez mejkapu za atraktívnejšie.

Atraktivne veci pre muzov pixabay 2.jpg
ilustračné: pixabay.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor jkDátum 27. novembra 2017Zdroj brightside.me © Najky.sk
reklama:
reklama:
reklama: