Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vedci tvrdia, že nevera je pre ženy veľmi prínosná: Toto je dôvod ich tvrdenia! Súhlasíte s nimi?

nevera
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
nevera www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Že je nevera zlá? Áno, je, ale vedci majú očividne úplne iný názor a dokonca tvrdia, že je pre ženy prospešná a ženy by podvádzať mali. Tvrdia to vedci, ktorí prišli na to, že neverné ženy sú na tom oveľa lepšie, než ženy, ktoré sú verné. Čo vlastne stojí za tvrdením vedcov?

Podvádzanie vraj robí ženy krajšie. Žiadne kozmetické procedúry a krémy nefungujú ako vášnivý bozk s kolegom na zadnom sedadle taxíka. Žena je podľa nich stvorená pre lásku, vášeň a vibrácie. Vzťah ich môže po čase začať nudiť, čo sa môže dosť prejaviť na ich zdraví a vzhľade.

Pokiaľ žena podvádza, v podstate sa vôbec nemusí obávať o svoj vzhľad. Nevera totiž ženám zlepšuje farbu pleti, hormóny a taktiež náladu. Ani najdrahšia kozmetička nepomôže toľko ako krátka romantika. Šokujúce je však pokračovanie ich tvrdení, ktoré vás veľmi prekvapí.

Čo sa rodiny týka, vedci tvrdia, že sa nemusíme vôbec obávať a že nevera predsa neznamená rozvod. „Podvádzanie je dobrodružstvo. Rozumná žena neopustí dobrého manžela. Váži si ho. A nebude to bolieť. Zmení sa tak majstrovsky, že ju nikto nespozná. Každá nevera ženu vždy zmenila. Väčšinou v dobrom slova zmysle,“ tvrdia vedci.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 15. decembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: