Vedec z NASA tvrdí, že mimozemšťania už našu planétu navštívil. Má na to dôkaz

Zdieľať
mimozemšťania
mimozemšťania www.gettyimages.com

Veríte na mimozemskú civilizáciu? Myslíte si, že niekde vo Vesmíre je ešte iný život? Myslíte si, že mimozemšťania existujú? A čo vôbec ich návšteva Zeme? Boli už tu, alebo nie? Jeden vedec z NASA tvrdí, že mimozemská civilizácia sa na našej planéte už objavila. Tvrdí to vedec menom Silvano P. Colombano. Ten hovorí, že mnoho ľudí má na mimozemskú civilizáciu skutočne obmedzený pohľad. Mnoho ľudí si vraj myslí, že ide o nejaké zelených mužíčkov z lietajúceho taniera. Lenže podľa neho mimozemšťania vyzerajú úplne inak a na našej planéte už boli, akurát o tom ľudia nevedia!

Colombano tvrdí, že pokiaľ sa mimozemská civilizácia jedného dňa rozhodne, že našu planétu navštívi, vôbec sa nemusí podobať ľuďom a vôbec nemusí vyzerať tak, ako si ľudia myslia. Tvorovia z vesmíru môžu byť vraj mikroskopických rozmerov a rozhodne môžu byť veľmi inteligentní. Zároveň tak vyzýva vedcov a ľudí, aby prestali mať o mimozemšťanoch mylné predstavy.

Mimozemšťania boli na našej planéte

Colombano tiež hovorí, že technologický pokrok sa začal iba pred 10 tisíc rokmi a že vedecké metódy sa rozvíjajú hlavne posledných 500 rokov. Preto je naozaj veľmi náročné predvídať evolúciu na najbližšie tisícročie. Je ťažké odhadnúť, kam sa naša civilizácia za ďalších tisíc rokov dostane a či sa skutočne stretne s mimozemskou civilizáciou. NASA sa samozrejme o objavenie mimozemskej civilizácie snaží. Neustále sa snaží dokázať to, že tu nie sme sami. Odborníci vytvorili program, ktorý sa volá Search for Extraterrestrial Intelligence a má za úlohu pátrať po akomkoľvek, aj tom najmenšom náznaku existencie mimozemského života. Colombano tiež tvrdí, že vedci pracujú so starými informáciami a súčasná metóda skúmania nie je dostatočná.

Lenže to nie je jediný dôvod, prečo o mimozemskej civilizácii skoro nič nevieme. NASA vraj denne získava vďaka svojej metóde pátrania veľké množstvo „šumu“, čo sú možno jasné signály toho, že mimozemská civilizácia existuje, avšak nevie ich prijímať a správne analyzovať, takže nepoznajú príčinu ani význam šumu, ktorý zachytávajú.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom