Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vedeli ste o tom, že tvar vašich nôh dokáže odhaliť, čo skrývate? Presvedčte sa

tvar nôh
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
tvar nôh youtube.com
reklama:
reklama:

Hoci podľa starého porekadla nemáme súdiť knihu podľa obalu, tento zaujímavý test o vás môže niečo prezradiť. A aj keď sa to môže zdať prekvapujúce, tvar nôh môže o vás odhaliť viac, než by ste si mysleli. Prepojenosť fyzických a psychologických rysov jednotlivcov, je už dlhšiu dobu skúmaná radom odborníkov. Tvarom pier, chôdzou, dĺžkou prstov či rôznymi inými znakmi sa podľa nich dá odhadnúť, akú má daná osoba povahu. U žien existuje, podľa najnovšej teórie, takzvané delenie podľa tvaru nôh a to do štyroch skupín.

tvar nôh
tvar nôhyoutube.com

Typ 1 zľava

Prvá kategória žien má nohy prirodzene prisunuté pri sebe tak, že im v oblasti členkov vzniká medzera. Tieto ženy sú vraj jemné, s dôrazom na ženskosť, ale zároveň veľmi plaché. Takmer nikdy nie sú iniciatívne a prvé kroky nechávajú na mužov. U takých žien sa muž cíti ako ochranca, to však neskôr môže prerásť do nudy, pretože taká žena nie je iniciatívna ani v neskorších fázach vzťahu.

Typ 2 zľava

Aktívnym životným štýlom sa vyznačujú ženy, ktoré majú spojenie nôh iba v oblasti členkov. Energické, zdravo drzé, ale vo vzťahu sebeckejšie. U týchto žien sa prejavujú elementy hry, teda čím viac ich dokážete prekvapiť, tým viac ich bavíte. Ťažko z nich tiež urobíte klasické žienky domáce, pretože sú dominantnejšie ako prvý typ a nenechajú sa len tak ľahko skrotiť.

Typ 3 zľava

Ženy, ktoré majú stehná pri sebe, ale ich holene sa nedotýkajú. Ide o dámy, s ktorými sa zaručene nudiť nebudete, pretože vedia prekvapiť a byť hravé, ale zároveň jemné a romantické. Často však muži dajú pred prekvapeniami prednosť overenej istote. Muži by sa však mali mať na pozore! Pokiaľ budú na prekvapenie pripravení, nikdy s takou partnerkou nudu nezažijú.

Typ 4 zľava

Najbežnejším tvarom je, keď sa ženám dotýka horná časť stehien, kolená a členky. Taká žena sa považuje seberovná mužovi a chce mu byť v každom ohľade oporou. Muži tento typ žien ocenia, pretože pri nich stoja a zároveň mu pomáhajú prekonať spoločné starosti, ako sa aj deliť so vzájomnou radosťou. Samozrejme, tento test ako všetky ostatné, nie je stopercentný. Veď predsa výnimka potvrdzuje pravidlo. Nie vždy je totiž prvý dojem tým, na čo by ste mali dať. Preto hľadajte a určite nájdete.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 15. septembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: