Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vegetariánsky festival v Thajsku každoročne ponúka netradičnú zábavku. Nechcel by si to zažiť na vlastnej koži!

Horizon33_2015 11 5_10 1 8.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.flickr.com
reklama:
reklama:

Zúčastnil by si sa niekedy vegetariánskeho festivalu v Thajsku? Možno si povieš, že to znie celkom zaujímavo, no keď sa bližšie zadívaš na nasledujúce fotografie, chuť ťa rozhodne prejde. 

Na tomto festivale sa každoročne vyskytne sprievod ľudí s nožmi, mečmi a zbraňami, ktorými si prebodnú tvár. Tento bizarný sprievod sa uskutočňuje každoročne v októbri.

THAILAND CULTURE FESTIVAL
www.flickr.comFoto: www.flickr.com

Tento festival sa datuje až do konca 19. storočia. Počas neho sa ľudia musia zdržať konzumácie mäsa, pitia alkoholu a taktiež sexu po dobu desiatich dní.

THAILAND CULTURE FESTIVAL
www.flickr.comA devotee of the Chinese Jui Tui Shrine has his arm pierced with needles ahead of a street procession during the annual Vegetarian Festival in the southern Thai town of Phuket on October 19, 2015. During the festival, which begins on the first evening of the ninth lunar month and lasts nine days, religious devotees slash themselves with swords, pierce their cheeks with sharp objects and commit other painful acts to purify themselves, taking on the sins of the community. AFP PHOTO / Nicolas ASFOURI (Photo credit should read NICOLAS ASFOURI/AFP/Getty Images)
Desktop 1446590196.jpg
www.flickr.comFoto: www.flickr.com

Toto by si zrejme nedokázal  :-D 

Desktop 1446590547.jpg
www.flickr.comFoto: www.flickr.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 5. novembra 2015Zdroj www.viralnova.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: