Veľká ZMENA v živote herečky Nely Pociskovej: Je z nej taxikárka!

Zdieľať
Nela Pocisková
Foto: Instagram/pociskova.nela, Gettyimages - koláž Najky.sk

Známa Slovenka si musí zvykať na skoré ranné vstávanie a ako priznala, ona aj jej syn sú „spachtoši“.

Herečka a speváčka Nela Pocisková tvorí s hercom Filipom Tůmom jeden z najkrajších a najstabilnejších párov slovenského šoubiznisu. Spoločne vychovávajú dve deti, staršieho syna Hektora a mladšiu dcéru Lianku.

Hektor od tohto školského roka zasadol do školských lavíc a je prváčik. Ako Nela Pocisková pre web cas.sk priznala, stala sa z nej tak taxikárka a rozváža syna do školy. Je to pre ňu aj syna veľká zmena, pretože obidvaja si radi doprajú dlhší spánok.

Nela Pocisková
Syn herečky je už prváčik v škole. Foto: Instagram/pociskova.nela

Nelu teší, že sa dostal práve na takú školu a má pocit, že sa tam má veľmi dobre. Navštevuje školu v bratislavskej Petržalke, ktorá je zaujímavá tým, že nemá úplne štandardný vzdelávací systém. Škola má podľa Nely fantastické výsledky.

Mladá mamička však tvrdí, že náročná bude logistika, pretože rieši vyzdvihovanie detí nielen zo školy a škôlky, ale už aj z krúžkov. Každé ráno dochádza z Ivanky pri Dunaji, čo trvá autom do Petržalky minimálne 20 minút.

Rodina začala tento rok stavať rodinný dom v Bratislave. Nela na túto tému zatiaľ nechce príliš rozprávať, ale prezradila, že sťahovať sa tak skoro nebudú.

Nela Pocisková, Filip Tuma
Nela Pocisková s partnerom Filipom Tůmom. Foto: Instagram/pociskova.nela

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom