Veľký zimný horoskop. Na Levy čakajú mesiace hrôzy a Rybám sa konečne splnia sny

Zdieľať
horoskop

Vlády sa ujali zimné mesiace a tak je čas pozrieť sa hviezdam na zúbok. Zaujíma vás, čo vás v zimných mesiacoch čaká a neminie? Spoliehate sa na šťastie, bohatstvo a zdravie? Potom si to nechajte ešte potvrdiť od hviezd, ktoré sa tento mesiac postavili do zvláštnych konštelácií.

Býk

Pre Býkov nebude nič zábavnejšie ako vzdelávanie. V týchto mesiacoch sa nadchnete pre učenie sa niečoho nového, alebo doplnenie si toho, čo viete. Na chvíľu sa z vás stanú takí myslitelia a bude len na vás, keď vás to zase prejde.

Blíženci

Zimné mesiace by mohli byť pre vás mesiacom zmierenia, a tak ako so sebou samými tak s ostatnými. Pokiaľ vás nejaké skutočnosti už dlho trápia, je najvyšší čas ich vyriešiť! Nebojte sa odpustiť, posunie vás to ďalej.

Rak

Viete, čo je pre rakov na prvom mieste? Áno, správne, sú to peniaze, A tie v najbližších mesiacoch budete mať viac ako obvykle. Nalaďte sa na pohodovú vlnu a nebuďte v strese z každého výdaja. Peniaze sa vám v pravej chvíli vrátia.

Lev

Tieto mesiace nebudú pre vás mesiacmi pokoja a lásky. Čakajú vás dosť zložité situácie a skúšky, s ktorými si však napokon poradíte. Berte to tak, že práve negatívne skúsenosti vás v skutočnosti posilnia.

Panna

Rozchod, slzy a stres, bohužiaľ takéto situácie vás čakajú v týchto zimných mesiacoch. Nie je celkom jasné, či tieto udalosti budú nakoniec také tragické, ale budete sa im musieť postaviť čelom a posunúť sa ďalej.

Váhy

November sa ponesie v znamení rodiny, a to znamená, že sa môžete dozvedieť o bábätku na ceste, alebo sa stanete starým rodičom. Aj tieto mesiace budete viac tráviť s rodinou ako obvykle.

Škorpión

Škorpióni majú tieto mesiace svoju vládu. Nebojte sa ničoho, tieto mesiace sú pre vás ako stvorené na plnenie vlastných snov a tých najťažších úloh.

Strelec

Buďte ostražití, pretože tieto mesiace vám hrozí finančná kríza. Dávajte si veľký pozor na to čo podpisujete, koľko vám vráti pani pri pokladni a či všetky vaše bankové transakcie prebehli v poriadku.

Kozorožec

Pre vás tieto mesiace nebudú nijako zvláštne. Váš život pôjde ďalej v zabehnutých koľajniciach a určite nečakajte, že by sa v najbližšej dobe niečo zmenilo. Šťastie sa na vás usmeje až na jar, ale počkať sa oplatí.

Vodnár

Tieto mesiace budú pre vás plné romantiky a lásky. Po dosť ťažkých chvíľach na vás konečne čaká čas odpočinku a romantických zážitkov s partnerom. Starosti zrazu akoby odplávajú a vy sa budete cítiť tak bezstarostne.

Ryby

Napokon je tu tá správna konštelácia pre to, aby ste si mohli splniť aj tie najtajnejšie sny. Chcete sa naučiť po francúzsky? Začnite! Chcete vyraziť do zahraničia? Tak choďte! Práve tieto mesiace by ste si mali všetko užívať plnými dúškami.

Baran

Baranom sa bude v týchto mesiacoch dariť v súkromnom živote. Nezabudnite myslieť aj na svoju rodinu. No dajte si pozor na priateľov, nie vždy im dôverujte. Ste dobrá duša a radi druhým pomáhate, hlavne v čase sviatkov.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom