Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako veľmi sa líšia naše predstavy od reality na Valentína? Tak v tomto sa nájde hádam každá žena

1 13.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Snáď každé dievča si praje aby bol Valentín najromantickejším dňom v roku. Chlapi ale nie vždy dokážu svojim partnerkám splniť ich prehnané očakávania. Aj takto môže dopadnúť 14. február.

Teri Blitzen si predstavovala romantické ráno tak, že dostane od svojho partnera sladké raňajky do postele. Realita? Frajer jej miesto toho neobvykle prekážal v posteli, čo veľmi čarovné nebolo.

www.youtube.com

Youtuberka dúfala, že spolu s partnerom pôjdu aspoň na večeru do slušného podniku. On bol však originálnejší. Vzal ju do rýchlo občerstvenia a objednal jej veľké hranolky. Keby s podobným nápadom rátala, pravdepodobne by si neurobila taký pôvabný make-up.

www.youtube.com

Romantický deň sa mohol skončiť krásne, keby ju partner pozval do kina na Zápisník jednej lásky. Jej predstava bola ale príliš vzdialená od reality. Frajer sa rozhodol, že si doma spoločne pozrú akčný film. Youtuberka s ním jeho nadšenie nezdieľala.

www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 11. februára 2017Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: