Veríte na duchov? Ako spoznáte že sú vo vašej prítomnosti?

Zdieľať
duch

Stáva sa vám, že ste v miestnosti úplne sami, napriek tomu máte pocit, že niekto, koho nevidíte, je vedľa vás a uprene vás pozoruje? Tieto indície vám pomôžu zistiť, či sa vo vašom okolí nepohybujú duchovia.

Toto miesto navštívila smrť

Mávate zvieravý pocit na hrudi a vaša myseľ sa v určitej miestnosti nedokáže na nič sústrediť? Býva tu chladnejšie ako v ostatných izbách a vy nedokážete nájsť žiadne vysvetlenie? S najväčšou pravdepodobnosťou práve v tejto miestnosti niekto zomrel a snaží sa nájsť cestu na druhú stranu.

Nezvyčajné zvuky

Počujete dosť neobvyklé zvuky, ktoré nevydáva žiadny predmet ani osoba vo vašej domácnosti? Ak nie ste sami, kto ich počuje, tak s vami býva ešte niekto, kto sa snaží na seba upozorniť alebo vám niečo oznámiť. Možno vám dať na vedomie, že ste neurobili, čo ste mali.

Pohybujúce sa predmety

Z nevysvetliteľného dôvodu sa zrazu veci začnú pohybovať. Padajú bez toho, aby ich niekto zhodil, obraz, ktorý je na svojom mieste niekoľko rokov naraz spadne, závažie pri hodinách sa rozkmitá alebo úplne zastaví a luster sa rozhojdá. Trebárs nám chcel niekto týmto povedať, že je načase nezabúdať na svojich blízkych, ktorí s nami už nie sú, a my sme na nich zabudli.

Podivné tiene

Všimli ste si tieňov na stene, ktoré tam predtým neboli a nie je tam ani žiadny predmet, ktorý by ich mohol vytvoriť? Možno, keď sa lepšie zapozeráte, spoznáte, čo predstavujú. Môže to byť pripomienka niečoho, čo ste zažili, alebo čo vás ešte len čaká.

Vaši domáci miláčikovia sa správajú divne

Inokedy veľmi pokojný a vyrovnaný psík je zrazu nesvoj, pobehuje, vrčí a nemôže sa upokojiť? Vaša milá a prítulná mačička sa ježí a vystrkuje pazúriky a vy netušíte prečo? Zvieratá sú oveľa vnímavejšie ako ľudia, a preto cítia prítomnosť duchov a reagujú podráždene.

Niekto vás sleduje

Ježia sa vám chĺpky na krku, máte zimomriavky a pocit, že vás niekto sleduje? Áno, ale kto, do izby nie je vidieť, sú zatiahnuté žalúzie, ste tam celkom sami. Neprepadajte panike a snažte sa upokojiť, pretože vaše podvedomie sa vám snaží povedať, že nie ste sami, možno za vami prišiel niekto, koho ste oplakali a dávno stratili.

Nočné mory, ktoré sa vracajú

Pokiaľ máte zlé nočné mory, ktoré sa neustále opakujú alebo vracajú, možno, že ste asi niečo sľúbili a nedodržali. Duša vášho blízkeho, ktorému ste tento sľub dali, sa vám tak snaží zo záhrobia pripomenúť vašu povinnosť. Máte naozaj čisté svedomie? Pokúste sa chybu napraviť a snáď budete pokojnejšie spať.

Obrázky a nápisy

Na orosenom okne či zrkadle sa zrazu objavil prstom namaľovaný obrázok alebo písmeno a vy netušíte, kto to mohol urobiť. Hlavne pokoj, týmto sa vám chce váš duch predstaviť. Pekne ho pozdravte a poďakujte mu za to, že sa s vami snaží skontaktovať. Keď budete trpezliví, možno sa dozviete, kto vás navštívil a čo chce.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom