Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

VeronikaS vydala nový videosingel s názvom Zmizol!

Horizon33_2015 10 5_13 6 48.png
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Pieseň je pre speváčku výnimočnou aj tým, že po prvýkrát spieva v Slovenskom jazyku. Text piesne je ako to už u VeronikaS býva zvykom jej osobnou výpoveďou.

„Zmizol považujem ja osobne za veľmi srdcovú záležitosť. Opisovala som  niečo, čo ma dlhodobo trápi. A to konkrétne strata hodnôt, s ktorými prichádzame na svet. Meníme sa smerom ku konzumu a strácame kontakt s tým, čo nás vytvorilo. Niekedy sa v tom strácam aj ja, tak som to potrebovala nejako opísať,“ povedala VeronikaS o svojom novom singli.

Horizon33_2015 10 5_13 7 2.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Pieseň je teda akousi výpoveďou mladej umelkyne, v ktorej sa okrem iného rozhodla dokázať, že nie je potrebné príliš nasledovať stanovené normy. Tým, ako spája v piesni hip-hopový refrén s baladickými miestami a až folklórne znejúcimi slohami, vytvára vlastný originálny žáner.  Pieseň je teda akýmsi mixom hudobných svetov, z ktorých na jednej strane  stojí moderné súčasné umenie a na opačnej hudobná tradícia.

Horizon33_2015 10 5_13 6 26.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

„Pre mňa osobne je najpodstatnejšie, aby hudba odrážala vnímanie  interpreta, aby vznikla v atmosfére, ktorú potrebuje. Preto sme s ESSOM  nechceli vytvárať niečo, čo nevyhnutne musí zapadnúť do nejakej šablóny.  Chceli sme vytvoriť niečo čo bude mať zmysel ako celok,“ povedala speváčka. O pekný vizuál sa postaral Minibojkilla, ktorý zasadil klip do dvoch symbolicky protichodných prostredí.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 5. októbra 2015Zdroj Spirit Music
K téme
reklama:
reklama:
reklama: