Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vianoce klopú na dvere. Už vieš, čím obdaríš svojich blízkych?

Horizon33_2017 11 13_11 5 16.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Vianoce sa nezadržateľne blížia a ak si ešte nezačal rozmýšľať o darčekoch pre svojich blízkych, je najvyšší čas. Nechceš predsa chodiť po obchodoch ešte dva dni pred sviatkami a stresovať, že nemáš vôbec predstavu o tom, čo komu kúpiť. 

Jana Hrmová sa prezentuje čoraz viac na Youtube. Instagram však nezanedbáva

Jana Hrmová ti predstaví niekoľko originálnych darčekov pre ženy a rovnako aj pre mužov v rôznych cenových kategóriách. Stačí si len vybrať.

Horizon33_2017 11 13_10 43 45.jpg
www.youtube.com

Darček, ktorý je vhodný aj pre mužov, ale aj pre ženy – čierna zubná pasta. Je bieliaca, no nedráždi ani ďasná ani zubnú sklovinu. Cena je síce vyššia ako bežné bieliace pasty v drogériách, no na Vianoce je to ideálny darček.

Horizon33_2017 11 13_10 49 5.jpg
www.youtube.com

Okrem kozmetiky odporúča aj knihu od slovenskej autorky s názvom „Nina a Sabina.“ Ide o literatúru, ktorá je určená pre dospelých, s pútavým dejom, ktorému nechýba zápletka. Hrdinami tejto knihy sú dvojičky, ktoré žijú veľmi nemorálnym spôsobom života za ktorý budú musieť niesť následky…

Horizon33_2017 11 13_10 51 41.jpg
www.youtube.com

Viac nápadov na darčeky pre všetky vekové kategórie nájdeš tu:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 13. novembra 2017Zdroj www.youtube.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: