Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

VIDEO: Desivý zápas sumo skončil smrťou! Tieto brutálne zábery vám vyrazia dych

Zápas sumo sa skončil tragicky
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zápas sumo sa skončil tragicky www.youtube.com
reklama:
reklama:

Zápas sumo skončil tragicky.

Najprv došlo k brutálnemu chvate, ktorý skončil škaredým pádom na hlavu, potom bol vyhlásený víťaz, a až po niekoľkých minútach si niekto uvedomil, že druhý zápasník nie je vôbec v poriadku. Tak zhruba taký sled udalostí nastal pred mesiacom pri zápase sumo, po ktorom Mitsuki Amano tragicky zahynul.

Muž bol prevezený v kritickom stave do nemocnice, lenže ani po celom mesiaci snaženia rôznych doktorov sa nakoniec Mitsuko nepodarilo zachrániť. Pred pár dňami tak nakoniec zomrel na respiračné zlyhanie. A usporiadatelia turnaja, poťažmo i celý šport, teraz čelí ostrej kritike zo strany divákov, i rôznych profesionálov. K podobnej tragédii totiž nemalo dôjsť. A čo horšie, keby sa namiesto vyhlasovania víťaza niekto snažil okamžite druhému mužovi poskytnúť lekársku starostlivosť, možno ani nemuselo.

UPOZORNENIE!

Video nie je vhodné pre maloletých divákov a slabšie povahy!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 4. mája 2021
reklama:
reklama:
reklama: