Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

VIDEO: Piati policajti v Nitre zasahovali proti údajne psychicky chorému mužovi!

Horizon33_2015-5-15_21-8-18-640x400-1
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: youtu.be
reklama:
reklama:

Vo štvrtok policajti v Nitre zasahovali proti staršiemu mužovi, ktorí sa mal údajne liečiť na psychiatrii.

Ľuboš V. sa vraj mal vo štvrtok zúčastniť súdu v Nitre, ktorý mal rozhodnúť v jeho prípade. Súd bol však vraj odročený, a tak mal byť údajne psychiatrický pacient odvezený späť do psychiatrickej liečebne v Sučanoch. Zo zatiaľ neznámych dôvodov muž a jeho advokátka Kristína Ulmanová odmietali odvoz späť do liečebne, a tak museli zasiahnuť policajti.

Horizon33_2015-5-15_21-9-23
youtu.be

Ako môžete vidieť na videu, policajti sa najskôr snažili mužovi dohovoriť, aby nastúpil do sanitky, ktorá ho mala previezť späť do Sučian. Muž aj jeho advokátka to odmietali, a tak policajti proti nemu fyzicky zasiahli. Na to sa strhla vlna protestu zo strany advokátky a viacerých ľudí, ktorí si hovoria “slobodní občania”. Tí očividne nesúhlasili so zásahom polície proti staršiemu mužovi. Policajti sa obraňovali tým, že vykonávali rozkaz nadriadeného a muža mali previezť späť do Sučian.

//cdnv.webnoviny.sk/2015/01/Pol–cia-zat–ka-psychicky-chor–ho-pacienta-v-Nitre.mp4

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 16. mája 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: