Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

VIDEO: Prietrž mračien v Bratislave narobila problémy!

reklama:
reklama:

Podjazd pod Prístavným mostom, Nábrežie armádneho generála Ludvíka Svobodu v smere na Mlynskú dolinu a Krátka ulica sú po silnom daždi v Bratislave neprejazdné. Na všetkých troch miestach sú hliadky dopravnej polície, ktoré odkláňajú premávku. Informovala o tom bratislavská policajná hovorkyňa Karina Považanová. Krajský dopravný inšpektorát zároveň vodičov žiada, aby sa týmto úsekom vyhli.

Ďalšie cestné komunikácie v hlavnom meste sú v súčasnosti prejazdné, avšak na mnohých miestach sú pokryté vrstvou nadbytočnej vody. Vodiči by na týchto miestach mali zvýšiť opatrnosť a znížiť rýchlosť. Operačné stredisko Hasičského a záchranného zboru v Bratislave zároveň informuje, že hasiči zasahujú v súvislosti s poveternostnými podmienkami pri viacerých udalostiach. Najčastejšie pri výjazdoch odčerpávajú vodu, najmä z pivníc domov.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 24. augusta 2014Zdroj SITA, © SITA 2014, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: