Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Video s opitou veveričkou sa stalo hitom. Za jej stav mohli skvasené hrušky

veverička
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
veverička youtube.com
reklama:
reklama:

Kathleen Morlok z americkej Minnesoty zachytila veselý pohľad. Na svojej záhrade natočila opitú veveričku, ktorá si pochutnávala na fermentovaných hruškách. Roztomilé video malého tvorčeka, ktorý má problém s rovnováhou, je v súčasnosti doslova hitom na sociálnych sieťach.

Všetko to začalo tak, že sa Kathleen Morlok rozhodla upratať chladničku. Na jej dne našla vrecko s hruškami, ktoré boli mierne hnedasté. Pretože vonku bolo chladno, hrušky odniesla von na terasu, kde ich položila na stolík.

„Keď som sa pre hrušky vracala, uvidela som veveričku, ktorá jednu hrušku vzala a utiekla s ňou na strom,“ rozpráva Kathleen, ktorá následne toto malé zviera pozorovala, ako si na ovocí s nadšením pochutnáva. Preto odkryla zvyšok starých hrušiek, aby si veverička mohla podľa ľubovôle vziať aj ďalší kúsok.

Táto udalosť však mala nečakané pokračovanie. Keď sa veverička vrátila neskôr k stolu, kde bolo vrecko s hruškami, rozhodne nebola vo svojej koži. Vyzerala omámene, mala skamenený pohľad, nedokázala udržať rovnováhu a podivne sa nakláňala na stranu.

„V tom momente mi došlo, že hrušky museli na dne chladničky skvasiť,“ hovorí Kathleen. Pri kvasení alebo fermentácii vzniká v ovocí alkohol. Tejto žene tak bolo jasné, že sa veverička zo skvasených hrušiek opila.

„Zvyšok hrušiek som preto hneď vyhodila a nasypala som veveričke kukurici a semienka,“ pokračuje Kathleen Morlok, ktorá sa celú nasledujúcu noc o veveričku veľmi bála. „Našťastie veverička hneď ďalší deň ráno dorazila k našim dverám a bola úplne v poriadku. Hneď sa mi uľavilo,” dodáva žena.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 21. marca 2022
reklama:
reklama:
reklama: