Video: Tragédia v Turecku! Zrážku vlaku s minibusom neprežilo 9 ľudí!

Zdieľať
Turkey Train Accident
Rescue workers and onlookers are seen after a train crashed into a minibus near the Mediterranean port city of Mersin, Turkey, Thursday, March 20, 2014. At least nine people were killed and five others injured after a passenger train crashed Thursday into a minibus that was carrying workers to a factory. Basri Guzeloglu, the local governor, said the train slammed into the vehicle at a level crossing. (AP Photo) TURKEY OUT

Najmenej deväť mŕtvych a piatich zranených si vo štvrtok vyžiadala nehoda na juhu Turecka, kde sa osobný vlak zrazil s minibusom prepravujúcim robotníkov do továrne.

O tragédii na železničnom priecestí pri meste Mersin na pobreží Stredozemného mora informoval oblastný guvernér Basri Güzeloglu. Všetky obete tvoria osoby z minubusu, zatiaľ čo nikomu vo vlaku sa nič nestalo.

Traja spomedzi zranených sú vo vážnom stave. Tlačová agentúra Dogan zverejnila videozábery z miesta nehody, na ktorých vidieť vozidlo roztrhané na viacero častí. Príčina zrážky je podľa Güzeloglua predmetom vyšetrovania, médiá však špekulujú o poruche zabezpečovacieho zariadenia, keďže v čase udalosti boli údajne zdvihnuté závory.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom